«ТОКА» розширює мережу швидкісних зарядних станцій

«ТОКА» розширює мережу швидкісних зарядних станцій
364
31 березня 2016 12:00
вул. Івана Миколайчука, 1

«ТОКА» розширює мережу швидкісних зарядних станцій

Перша Національна Мережа Зарядних Станцій для електромобілів «ТОКА» разом із партнером ПАТ Акціонерний Банк «УкрГазБанк» відкриває нову локацію, де можна скористатися послугою підзарядки електромобіля.

Відтепер власники електричних авто зможуть підзарядитися від швидкісної зарядної станції українського виробництва біля мосту Патона, поряд із відділенням «УкрГазБанк» (вул. Івана Миколайчука, 1).

Наприклад, найпопулярніший електромобіль в Україні за офіційною статистикою – Nissan Leaf – можна зарядити тут за 3 години.

Компанія уже встановила декілька станцій у столиці. Філософія мережі «ТОКА» у тому, щоб власник електричного авто міг скористатися послугами компанії у зручних для нього місцях: біля торговельного чи розважального центру, спортклубу, на парковці біля супермаркету чи банку. Там, де зазвичай людина проводить мінімум годину.

В Україні офіційно зареєстровано близько 700 електромобілів і уже більше 150 зарядних станцій. Ще на кінець 2015-го року місць для підзарядки нараховувалося 110. Відомо, що ріст продажів електричних авто корелює зі зростанням інфраструктури. У 2016 році «ТОКА» планують відкрити ще 34 зарядні станції у Києві, 15 – в Одесі і ще 5 – у Львові. Скористатися станціями мережі дуже легко: варто звернутися у компанію, заповнити анкету й отримати картку, яка буде активна уже за два дні. Усі зарядні станції «ТОКА» активуються цією смарткартою, або ж власник к
артки звертається у кол-центр, ідентифікується і користується послугою. Сматркарта та послуга зарядки, за словами керівництва мережі, ще мінімум до 1 червня надаватимуться безкоштовно.


Стефан БЛАГОВІСНИЙ, директор мережі зарядних станцій «ТОКА»

Без розвитку інфраструктури у стратегічних напрямках та без появи нових місць для зарядки електромобіля у зручних для водіїв місцях буму продажів електрокарів не буде. Тому ми робимо значні інвестиції у напрямку розвитку саме інфраструктури.


КОНТАКТИ:
+38 066 327 69 61 Марія Омельченко – координатор по роботі зі ЗМІ
+38 067 504 65 82- Стефан Благовісний – керівник мережі станцій «ТОКА»
Последние новости: