Трішки про “Українську Броню”

Трішки про “Українську Броню”
197

Все почалося з Майдану. З найжорсткіших днів Революції Гідності. Тоді ми вперше дізналися, що таке бронежилет і як його можна зробити. Перші 40 бронежилетів зробили буквально за декілька днів та віднесли знайомим на Майдан.

З початком Кримських подій знову з'явилася гостра потреба в засобах захисту. Нас просили дістати або зробити бронежилет, бо їх тоді катастрофічно не вистачало. Тому ми почали рухатися в цьому напрямку: купували готові пластини, самі шили в цехах жилети, поширювали інформацію. І в жовтні 2014-го, коли вже встигли допомогти тисячам людей, вирішили залучати кошти та інвестувати в обладнання.

Близько півроку витратили на те, щоб вивчити інформацію на закритих і напівзакритих ресурсах спільнот інженерів, залучили до роботи інженерів, дизайнерів, конструкторiв. Допомогли й десяток відряджень до Європи: деякі заводи-виробники погодилися показати виробництво. Тодi ж знайшли мiсце для виробництва - старий авiацiйний завод, який довелось повнiстю вiдновлювати та реконструювати.

Зараз ми слiдуємо єдинiй мicii - працювати так, щоб довести, що український продукт може бути якiсним. I щодня доводимо це не просто словами, а дiлом.

Зараз “Українська броня” - це ідейна колаборація науковців, технологів, конструкторів та дизайнерів. За два роки життя компанії на 600 квадратних метрах нашого заводу ми створили і налагодили виробництво власної продукції: лінійка бронежилетів, кулезахисні шоломи, керамічні, легкі пресовані та сталеві бронеплити, тактична амуніція та інші товари галузі. Усі вироби випробовуються в балістичному науковому центрі з дотриманням необхідних умов ДСТУ, включаючи вимірювання швидкості куль та вплив заперешкодної дії. Крім того, наші клієнти постійно проводять випробовування в польових умовах - з найкращими відгуками у результаті.

З детальною iнформацiєю про компанію можна ознайомитися на офіційній сторiнці в Facebook - https://www.facebook.com/bronya.in.ua або на сайті http://uarm.co/ (після його реконструкції).

Последние новости: