Церемонія привітання нових та почесних членів АССА

Церемонія привітання нових та почесних членів АССА
287
23 березня відбулася урочиста церемонія привітання нових та почесних членів АССА (The Association of Chartered Certified Accountants) – найбільшої міжнародної професійної асоціації фінансових фахівців. В заході взяли участь понад 120 членів АССА та партнерів асоціації. Це була перша в Україні церемонія такого типу, і АССА має на меті зробити її щорічною традицією.

У 2016 році членами АССА в Україні стали 90 фінансових фахівців, а понад 50 отримали статус почесного члена АССА, після 5 років членства та виконання вимог щодо постійного професійного розвитку. Більшість членів ACCA займає керівні посади у великих організаціях, що свідчить про їх високу якість підготовки і високий рівень знань.

«Стати членом АССА – це величезне досягнення! Коли я бачу, що поруч з прізвищем людини стоять чотири літери АССА, я розумію, що ця людина не лише добре знає англійську мову і має сильну фінансову підготовку, а й має такі важливі особисті якості, як самодисципліна, цілеспрямованість, наполегливість та здатність до навчання» – відмітила Жанетта Онищук, член АССА та голова представництва АССА в Україні, Білорусі та державах Кавказу.

 Сертифікати новим членам АССА вручали Ігор Зубицький, генеральний менеджер Syngenta, та Микола Іванінів, фінансовий директор та член правління AXA Україна, які теж є почесними членами асоціації. Ігор наголосив: «АССА – це громада людей, об’єднаних єдиним світоглядом. Вони думають однаково, і вони професіонали своєї справи. Україна потребує таких професіоналів, тому розширення цієї спільноти буде на користь нашій економіці і країні в цілому».
 
Андрій Дронюк, генеральний директор ТОВ «Інтелектуальні комунікації», який отримав членство одним з перших в Україні в 2000 році, нагороджував почесних членів АССА. «АССА мала безпосередній вплив на мою кар’єру. Я вже давно не працюю в фінансах. Мені вдалося засвоїти широкий спектр знань, які дає АССА, і я вже давно працюю в сфері загального управління, директором багатьох компаній» – поділився Андрій.

В рамках заходу відбулось нагородження акредитованих роботодавців – компаній, які підтвердили високі стандарти професійного розвитку фінансових фахівців. За минулий рік до числа акредитованих роботодавців долучилися компанії KERNEL та ADM Trading. Наталія Кульчицька, керівник служби персоналу компанії KERNEL, сказала: «Отримання статусу від АССА – це підтвердження того, що ми дотримуємося нашої місії і стратегії. Ми розвиваємо унікальний потенціал наших співробітників завдяки кращим світовим практикам АССА і унікальним можливостям нашого бізнесу».

Також на церемонії нагородили 5 університетів, програми яких отримали акредитацію від АССА, після підтвердження того, що їх наповнення та зміст відповідають вимогам АССА. Серед них: Університет банківської справи, Національна академія статистики, обліку та аудиту, Одеський національний економічний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту. «Для мене партнерство з АССА дає можливість готувати фахівців світового рівня – магістрів, бакалаврів, які будуть отримувати дипломи і рівень освіти, що буде відповідати світовим стандартам, і які матимуть можливість працювати не лише в Україні, але й в країнах Євросоюзу та інших країнах світу, в кращих компаніях» – наголосив Олександр Осауленко, ректор Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Довідка

АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів) – це всесвітнє об’єднання професійних бухгалтерів. Асоціація надає необхідну в бізнесі кваліфікацію наполегливим, здібним та амбіційним людям у всьому світі, які прагнуть мати перспективну роботу в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту.

АССА підтримує 188 000 членів та 480 000 студентів в 180 країнах, допомагаючи їм будувати кар’єру в бухгалтерії та бізнесі, з навиками, що відповідають вимогам роботодавців. АССА працює через мережу з понад 92 офісів та центрів та більш ніж 8 500 акредитованих роботодавців по всьому світі, які підтримують високі стандарти навчання та розвитку працівників. Завдяки проявленню громадського інтересу, АССА просуває відповідне регулювання бухгалтерського обліку та проводить відповідні дослідження, аби впевнитись, що репутація та вплив бухгалтерської професії продовжує зростати.

АССА була заснована в 1904 році. В АССА вважають, що бухгалтери додають вартості економіці на всіх етапах розвитку і прагнуть розширювати потенціал професії та запроваджувати світові стандарти. АССА прагне відкрити професію людям, незалежно від їх професійного рівня та першої спеціалізації, та усунути штучні бар’єри, вдосконалюючи навчальні програми та способи їх подачі, аби вдовольнити найрізноманітніші запити студентів та їх роботодавців.

АССА відкрила своє регіональне представництво у Києві восени 2004 року. Київський офіс є головним контактом для всіх членів, кандидатів у члени та студентів з України, Білорусі та державах Кавказу. В  цьому регіоні АССА є провідною міжнародною кваліфікацією фінансових фахівців, і об’єднує близько 4700 студентів та 900 членів.

В Україні близько 1600 студентів і 560 членів, 40 акредитованих роботодавців, серед яких KPMG, PWC, EY, Deloitte, SCM, Метінвест Холдинг, Київстар, МАУ, Інтерпайп, ДТЕК та інші.
Последние новости: