У КИЇВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ААУ НОВИЙ ГОЛОВА

У КИЇВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ААУ НОВИЙ ГОЛОВА
178

30 червня Правління Асоціації адвокатів України прийняло рішення про призначення адвоката Мацелюха Віталія Анатолійовича Головою Київського міського відділення ААУ.

Наразі Віталій вже має досвід управлінця, адже є керуючим партнером Адвокатського Об’єднання «Артіус» та успішно розвиває свій власний юридичний бізнес вже 9 рік. До свого призначення віднісся стримано, хоча не без радості:

«Взяти під свій контроль таку організацію – досить відповідально. Але це відкриє й нові горизонти для розвитку. Хочу щоб ААУ розширила свої масштаби: у кількості адвокатів-членів, співпраці з іншими організаціями та суспільством, заходах. Адже спільнота адвокатів може багато дати суспільству, студентам-правникам, іншим громадським організаціям.

Хочеться, щоб наша судова та правоохоронна системи удосконалювалась, і якщо їм для цього потрібно «дати копняка», то ми його дамо. Ми разом з іншими адвокатами та ААУ. Адже ми щодня боремось за справедливість та заслуговуємо на комфортне для всіх судочинство.

У світлі останніх подій з обшуками у адвокатів питання захисту інтересів наших колег та взаємопідтримки адвокатським співтовариством постає ще гостріше. Діалог між адвокатами та державою потрібно налагоджувати – це факт, і ААУ цьому активно сприятиме».

Хочеться привітати Віталія з призначенням, побажати йому натхнення для реалізації всіх поставлених цілей та підтримки колег. Нехай на шляху досягнення мети виникають нові можливості та знаходяться необхідні засоби.


Последние новости: