e-Петиции в Украине

Петииция (ходатайство, обращение, прошение; лат. petitio) — коллективное прошение, подаваемое в органы государственной власти или органы местного самоуправления в письменном виде.
Спецтема
Петииция (ходатайство, обращение, прошение; лат. petitio) — коллективное прошение, подаваемое в органы государственной власти или органы местного самоуправления в письменном виде.
1444

Последние новости

Архив Все новости
е-Петиция: "Бесплатный проезд студентам в общественном транспорте"
Почему школьники пользуются общественным транспортом бесплатно а студенты нет? Ведь в основном студентам куда дальше ездить на учебу. Университетов и такого рода учебных заведений куда меньше, поэтому студенты нуждаются в этом куда больше.
482
е-Петиция: "Проложить по городу сеть велодорожек с соответствующими знаками"
В Киеве с каждым годом появляется все больше и больше велосипедистов.Среди них есть любители и профи, которые передвигаются по городу ежедневно.
430
е-Петиція: "Заборона паркування авто на тротуарі"
Вимагаю прибрати з ПДР дозвіл паркування автотранспорту на тротуарах, а саме внести зміни до пункту ПДР 15.10 "Стоянка забороняється:" в) "на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м". ...
469
е-Петиція: "Добудувати перехід через Броварський проспект на станції "Дарниця"
Добудова зробить перехід повноцінним, покращивши пропускну спроможність станції та обслуговування пасажирів метро. Достройка сделает переход полноценным, улучшив пропускную способность станции и обслуживание пассажиров метро.
471
е-Петиція: "Підвищити зарплату працівникам ДСНС до рівня поліції,прикордонників та інших силовиків"
Прошу переглянути та підвищити заробітну плату працівників ДСНС України, оскільки вони кожну зміну ризикують своїм життям та рятують людські, не менше ніж поліція та ін. силовики. Заробітна плата має бути достойна кожного рятівника, а не на рівні 2000 грн, на які немає змоги прокормити та вивчити на...
607
е-Петиция: "Уменьшить, на законодательном уровне, зарплату депутатов Украины до прожиточного минимума"
Прошу уменьшить заработную плату всех народных депутатов Украины до прожиточного минимума, в связи с тем, что они (народные депутаты) не справляются со своими объязаностями.
Прошу уменьшить заработную плату всех народных депутатов Украины до прожиточного минимума, в связи с тем, что они (н...
575
Мой бизнес
Стань соавтором книги о предпринимательстве "Мой бизнес".
Мы ищем украинских предпринимателей,
которым не стыдно рассказать о своих ошибках.
Расскажи, как ты наступал на "грабли" и остался успешным.
е-Петиція: "Ввести смертну кару за отримання хабара державним службовцем!"
Ввести смертну кару за отримання хабара державним службовцем!!!
475
е-Петиція: "Запровадити кримінальну відповідальність за невизнання кордонів України"
Запровадити кримінальну відповідальність за невизнання кордонів України
493
е-Петиція: Проголосити 9 березня - День народження Тараса Шевченка державним святом і вихідним днем.
Творчість Тараса Шевченка-безсмертний символ нашої літератури, культури, країни. Він пробудив народ від сну, підняв на боротьбу за волю, честь і гідність:
504
Газета «Бизнес»
№ 7-8 (1254-1255)
е-Петиція щоб "Встановити пам'ятники Степанові Бандері на місці всіх знесених пам'ятників Леніну"
Це стане вагомим доказом, що Україна дійсно відійшла від радянського, комуністичного й повернулась до автентичного національного. Де буде пам'ятник Бандері-ніколи не прийдуть російські війська.Прошу підтримати. Слава Україні!
565
e-Петиция "Назначить Павла Зиброва главой "Укрзализныци"
Враховуючи необхідність реформування "Укрзалізниці" й заяву Павла Зіброва про готовність обійняти цю посаду: "Я Павло Зібров, ви мене знаєте, в потяг сідаєте, рушаєте! Колеса стукають в такт-ось так, ось так! Я на залізниці справжній мастак - рейки-рейки, шпали-шпали. Ні один потяг не буде відстали...
Враховуючи необхідність реформування "Укрзалізниці" й заяву Павла Зіброва про готовність обійняти цю посаду: "Я Павло Зібров, ви мене знаєте, в потяг сідаєте, руш...
531
e-Петиция о "Немеделенной остановке строительства ТРЦ на кругу ст.М. Героев Днепра
Киевлян уверяли что это химическое укрепление грунта над станцией метро. Но в это реально никто не верит, люди сами удостоверились в том что это идет застройка круга, это похоже на какое-то безумие. Также есть статья от УНИАН где говорится о том что никаких укреплений метростроевци там не проводят, ...
473
загрузить еще