БІЗНЕС Леді: Номінація "ІТ і телеком"

БІЗНЕС ЛЕДІ: 50 НАЙУСПІШНІШИХ ЖІНОК УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Редакція Журналу склала список героїнь українського бізнесу в номінації "IT і телеком"

w101Катерина Костерева, керуючий партнер, співзасновник групи компаній Terrasoft

Компанія Terrasoft, яку Катерина Костерева заснувала у партнерстві з Олександром Поповим 2002 р., однією з перших почала виводити на український ринок CRM-системи та інші інноваційні програмні продукти для бізнесу. За 16 років роботи було відкрито представництва Terrasoft у країнах СНД, Європи та у США. 2017 р. проект компанії bpm’online потрапив до щорічного списку кращих систем з управління продажами за версією The Forrester Wave: Sales Force Automation Solutions.
У компанії близько 6 тис. замовників, серед яких українські офіси Allianz і MetLife Alico, Rozetka, Adidas Group, “Яндекс”. Terrasoft контролює близько 20% ринку CRM-систем у країнах СНД.

 

w102Лідія Терпель, засновник та головний виконавчий директор Skyworker

Skyworker — це компанія, яка допомагає людям знаходити себе і своє місце в ІТ та інноваціях. Під керівництвом пані Терпель команда Skyworker вивчає потреби ринку в спеціалістах і управлінцях, володіє інсайдерською інформацією про сотні потенційних роботодавців та постійно збільшує свій нетворк. Засновниця Skyworker переконана: одна з причин звільнення фахівців — це відсутність комунікації в компанії, а втрата одного спеціаліста керівного рівня може коштувати IT-компаніям 3-8 його місячних оплат. Проблеми недокомунікації руйнують компанії і їх потрібно вміти вирішувати.

 

w103Ольга Устинова, генеральний директор “Vodafone Україна”

Пані Устинова очолила  компанію “Vodafone Ук­раї­на” на початку 2016 р., зараз вона — один з найвідоміших топ-менеджерів українського телекомунікаційного ринку. Має більш ніж 20-річний досвід роботи, займала керівні посади у компаніях life  :), “Укртелеком”, GSM Ukraine. Більш того, пані Ольга мала досвід керівництва далекосхідним офісом “МТС”. Впродовж 2017 р. під керівництвом пані Устинової один з найбільших вітчизняних мобільних операторів “Vodafone Україна” запустив власний платіжний сервіс, започаткував ритейл-напрямок, а також розпочав масштабний проект з обробки великих об’ємів даних — Big Data Lab.

 

w104Тетяна Попова, голова ради Асоціації “Телекомунікаційна палата України”

 Тетяна Попова займається розбудовою інформаційного суспільства в Україні, розвитком цифрових технологій та створенням законодавчого поля, яке стоїть на засадах демократії та захисту свободи слова, з 2000 р. Вона була одним із засновників Інтернет Асоціації України, впродовж 15 років працювала в ній на громадських засадах і 13 років була головою правління.
Зараз пані Тетяна очолює раду Асоціації “Телекомунікаційна палата України” — об’єднання легальних гравців ринку телекомунікаційних послуг, що виступають за створення рівних умов та сприятливого середовища для ведення чесного бізнесу в сфері інтернет-комунікацій і телебачення.
“Будучи озброєними знаннями і громадянською сміливістю, учасники “Телекомунікаційної палати” не лише мають право, а й повинні брати участь у законотворчості, яка забезпечить нас легітимними умовами ведення телекомбізнесу. Ось чому я стверджую, що діяльність Телекомпалати, як згуртованого колективу однодумців, є запорукою глобальної цифровізації України. Я також переконана, що на нас покладена важлива соціальна роль — забезпечувати якісний доступ до інформації українців та зберігати їхню свободу слова в інтернеті”, — каже пані Попова.

 

w105Олеся Линник, керуючий партнер компанії-розробника програми М.Е.Doc

Програма для подачі звітності була розроблена українськими програмістами під керівництвом Олесі Линник. 2003 р. в M.E.Doc об’єднали напрацювання з різних напрямків автоматизації бухгалтерської діяльності: звітності, розрахунку заробітної плати, взаємодії всередині корпорацій і обміну документами між контрагентами. Таким чином, добуток пані Олесі став багатофункціональним комплексом з максимальними можливостями для бухгалтерів з усієї країни.
У M.E.Doc приділяють значну увагу соціальній відповідальності, зокрема захисту навколишнього середовища, закликаючи кожного перейти з “темного” на “зелений” бік, і якщо не відмовитися пов­ністю, то хоча б скоротити використання паперу. Тим більше що сучасні технології дуже сприяють подібним тенденціям.
“Ми — за зелену планету завдяки “зеленій” бухгалтерії #Безпаперу”, — наголошує Олеся Линник. “Я не ходжу на роботу працювати. Я живу своєю роботою. Як свідчить китайська мудрість, “хочеш все життя не працювати — займайся улюбленою справою”. Це про мене. Я не працюю. Я займаюся улюбленою справою”, — говорить вона.