Перейти к основному содержанию

БІЗНЕС100 вимагає припинити тиск правоохоронців на компанію Cronvest

пт, 07/31/2020 - 10:08

ГС «Українська бізнес асоціація» (БІЗНЕС100) вимагає припинити тиск правоохоронних органів на компанії українських інвесторів.

Про це йдеться у заяві бізнес-спільноти.

Приводом для неї стали нещодавні обшуки у двох офісах заставного сервісу Cronvest, які за чотири дні відбулися у представництвах компанії у Львові та Харкові.

Спільнота заявляє, що ряд ознак свідчать про можливий корупційний тиск з боку працівників Національної поліції.

Згідно з заявою БІЗНЕС100, обидва обшуки відбулися на підставі свідчень осіб, які жодним чином не пов‘язані з господарською діяльністю ПП «Кронвест». Стосовно одного із «заявників» за місяць до обшуків відкрили кримінальне провадження через шахрайство, а предметом злочину був автомобіль. А обшуки у компанії теж пов’язані саме з автомобілями.

«Маємо усі підстави заявити, що співробітники Національної поліції використали особу, яка пішла на негласне співробітництво, для створення фіктивної підстави для обшуку. Ніяких слідчих дій, окрім обшуків (допитів, вилучення тощо) поліція не проводить», — сказано у заяві.

БІЗНЕС100 висловлює протест проти незаконного вилучення у процесі обшуку 37 000 доларів та 400 000 грн, на які власник надав для огляду документи, що підтверджують їх походження.

Також спільноту обурило, що після завершення обшуку у львівському офісі працівникам компанії прийшло повідомлення від поліцейських, у якому вони написали, що «чекають хороших висновків» від підприємців, з переліком статей Кримінального кодексу, які будуть застосовані у разі незгоди.

Зазначені дії розглядаються спільнотою як спроби залякування та тиску, що спрямовані на отримання неправомірної вигоди, а не на розшук злочинців.

«БІЗНЕС100 звертається до Генерального прокурора України Ірини Венедіктової та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою взяти цю справу на особистий контроль та покарати винних, що допустили порушення закону. Про прийняті рішення ми просимо повідомити виконавчі органи «Української бізнес асоціації», — сказано у повідомленні.

Також БІЗНЕС100 залишає за собою право долучитися своїм медійним та організаційним ресурсом до усіх встановлених законом дій для захисту підприємців та втановлення справедливості.

Нагадаємо, 30 липня відразу у трьох містах України представники малого та середнього бізнесу провели акцію протесту «Геть рейдерів від бізнесу».

Изображение удалено.

Читайте також

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.