Перейти к основному содержанию

GIGAGROUP – надійний IT-фундамент агросектору

вт, 03/03/2020 - 12:38

Функціонування сучасного агробізнесу вийшло далеко за межі «роботи в полі».

Агроcектор сьогодні — це автоматизація процесів, системи онлайн-моніторингу, безпілотне управління технікою та зберігання великих масивів даних. Саме тому «залізним фундаментом» розвитку агросфери є інноваційний сервіс. І тут перед власниками агрокомпаній постає важливе завдання — знайти надійного та якісного постачальника IT-послуг.

GIGAGROUP (https://gigagroup.ua/) — це понад 100 IT-спеціалістів, які працюють для полегшення ведення вашого бізнесу завдяки використанню інноваційних технологій. Наша група — це об'єднання чотирьох споріднених бізнесів, які працюють разом на ринку більше 13 років та надають комплексні IT-послуги корпоративним клієнтам:

  • GigaTrans (https://gigatrans.ua/) — національний телеком-оператор, який надає послуги підключення до мережі Інтернет та каналів передачі даних для корпоративних клієнтів;
  • GigaCenter (https://gigacenter.ua/) — комерційний дата-центр, що відповідає стандарту TIER III та входить до п’ятірки найкращих ЦОД України;
  • GigaCloud (https://gigacloud.ua/) — інноваційний хмарний оператор, який надає послуги різним сегментам b2b- та b2g-ринків;
  • GigaSafe (https://gigasafe.com.ua/) — надійний агент у сфері кібербезпеки, який ідентифікує та усуває будь-які загрози бізнесу.

 

Формула ефективності бізнесу для агросектору від GIGAGROUP виглядає так: захищені канали зв’язку + безперебійність роботи серверного обладнання + бекапування у хмарній інфраструктурі + моніторинг та усунення кіберзагроз. І найголовніше: весь необхідний IT-сервіс надає одна група компанії, завдяки чому підвищується безпека з'єднань.

 

Чому варто обрати комплексні IT-рішення від GIGAGROUP?

Телеком-оператор GigaTrans створить «з нуля» корпоративну мережу клієнта та об’єднає головний офіс, складські приміщення, материнську компанію за кордоном завдяки захищеним каналам передачі даних. Крім того, наша команда має понад 100 реалізованих проектів із підключення клієнтів у географічно віддалених об’єктах та в місцевостях з відсутністю комунікацій (наприклад, у віддалених фермерських господарствах). Завдяки включенню в міжнародну точку обміну трафіком та співпраці з понад 1000 операторів здійснюємо підключення замовників у будь-якій точці світу.

Розміщуючи критично важливі дані щодо збору врожаю, контролю за системою поливу, посівами в дата-центрі GigaCenter, ви отримуєте гарантію захищеності даних та відмовостійку роботу розміщеного обладнання завдяки техпідтримці 24/7/365. Додатковий сервіс — «smart hands» — забезпечує впевненість клієнта у цілодобовому фізичному обслуговуванні орендованих серверів та оперативному вирішенні питань з розміщеним обладнанням. Також GigaCenter є місцем включення провідних провайдерів України, що надає клієнтам широкий вибір операторів для резервування критичної інформації.

Завдяки хмарному сервісу компанії GigaCloud ви зможете якісно та оперативно накопичувати, використовувати й аналізувати дані щодо стану полів, закупівлі матеріалів та логістики без прив’язки до робочого місця. Можливість створення резервних хмарних копій, розгортання власних віртуальних мереж забезпечить захист даних про канали збуту, інформацію щодо стану ґрунту, врожаю від шифрування, пошкодження чи вилучення зловмисниками.

Агент з кібербезпеки GigaSafe допоможе організувати комплексну протидію кіберзагрозам, ідентифікувати поточні вразливості та захистити чутливі дані «розумного» землеробства від навмисного розкрадання та фальсифікації. Також наша команда допоможе створити на базі вашої компанії СУІБ та супроводжуватиме вас на головних етапах проходження сертифікаційного аудиту.

Замовляючи сервіс групи компаній GIGAGROUP, ви отримуєте гарантію захисту ваших даних, оскільки група компаній має атестат відповідності стандарту ISO:27001 та КСЗІ, тобто інформаційна безпека відповідає міжнародним стандартам якості.

Спеціальна пропозиція для представників агросектору від групи компаній GIGAGROUP

До 30-го квітня 2020 р. за промокодом GIGA_AGRO діє акційна пропозиція на комплекс IT-сервісів:

  • –30% на послугу Інтернет, на всі види послуги colocation та на комплексний аудит з ідентифікації ризиків компанії,
  • а також безкоштовний тестовий період (до двох тижнів) на розгортання хмарної інфраструктури з допомогою в міграції ваших сервісів до хмари.

Контакти для зв'язку з менеджером GIGAGROUP — на сайті https://gigagroup.ua/

 9b6b7

Вадим Литвинов, керівник служби підтримки користувачів та ІТ-інфраструктури Kernel

— Kernel, провідний у світі та найбільший в Україні виробник і експортер сільськогосподарської продукції, має амбітну стратегію, яка в тому числі вимагає надійності та безперервності ІТ-інфраструктури. Для вирішення цих задач ми співпрацюємо з багатьма українськими провайдерами ІТ-послуг, зокрема, орендуємо канали зв’язку та хмарні ресурси в нашого партнера GIGAGROUP. У 2018 р. разом з інженерами GigaCloud ми побудували резервний майданчик для стратегічно важливих бізнес-додатків компанії. Співпраця з такими партнерами дозволяє команді департаменту інформаційних технологій Kernel успішно вирішувати складні задачі.

Читайте також

Виростити «єдинорогів»: Партнерство бізнесу та освіти розвиває культуру стартапів

пн, 11/09/2020 - 12:39
Партнери освітньо-стипендійної програми CIG R&D LAB — керівники «Львівської політехніки», компаній Tech StartUp School та Chernovetskyi Investment Group — про те, чим їх вразили проєкти-переможці, в чому синергія вишів та бізнесу та перспективи співпраці.

Експортні варіанти: хто і як просуває "Made in Ukraine"

вт, 09/29/2020 - 12:00
БІЗНЕС розібрався, хто в Україні займається лобіюванням інтересів експортерів-виробників, та яких успіхів та невдач вони досягли.

Операція “Локалізація”: пошуки золотої середини

вт, 09/22/2020 - 09:11
Підприємці готові до локалізації, а от замовники їхньої продукції побоюються зниження конкуренції

Коронна фаза: COVID-19 ставить політиків і бізнес перед надскладним вибором

пт, 09/18/2020 - 22:48
Людство сьогодні вирішує, що важливіше: рятувати економіку чи планету

Тютюновий бунт: вітчизняна тютюнова галузь з легкої руки влади тріщить по швах

пт, 09/04/2020 - 10:22
Боротьба держави за податки з виробників сигарет не дає відчутного ефекту, а лише підриває галузь

Сяйво чистого розуму: інформаційно-просвітницький проєкт АТ “Фармак” — “Екошкола”

вт, 09/01/2020 - 15:53
Журнал БІЗНЕС представляє першого учасника ТОП-10 спецпроекту "Ековідповідальне рішення"   Виклик Допомогти в реалізації стратегії сталого розвитку держави, створивши освітню програму по усвідомленому використанню природних ресурсів і сталого розвитку шкіл.