Перейти к основному содержанию

На ринку інвестицій доступні акції Групи «ТАС»

пн, 09/28/2020 - 16:11

Коли ситуація на ринку ОВДП демонструє негативну динаміку, а відсотки за вкладами стрімко знижуються – інвестори шукають нові можливості для інвестування з привабливою доходністю.

Коли ситуація на ринку ОВДП демонструє негативну динаміку, а відсотки за вкладами стрімко знижуються – інвестори шукають нові можливості для інвестування з привабливою доходністю.

Відтепер на ринку доступні нові можливості інвестування — ТАСКОМБАНК пропонує своїм клієнтам інвестувати у підприємства потужної фінансово-промислової Групи «ТАС» та нарощувати свій капітал.

Як інноваційна компанія, Група «ТАС» веде свій бізнес відповідно до сучасних світових стандартів, забезпечуючи високі норми прибутковості акціонерного капіталу, сприяючи розвитку ринків, на яких вона присутня, та задовольняючи потреби клієнтів. Клієнти ТАСКОМБАНКУ мають привілеї –можливість вигідно інвестувати в облігації компаній Групи «ТАС» та примножувати свій капітал.

Також ТАСКОМБАНК спільно за Interactive Brokers розширюють межі інвестування, пропонуючи клієнтам Private banking стати учасниками світового фондового ринку та отримати можливість інвестувати в акції міжнародних емітентів. Відтепер купити акції міжнародних компаній та стати міжнародним інвестором стало легше.

«Уся наша діяльність спрямована на те, щоб подбати про капітал клієнтів: зберегти та примножити, — коментує Олег Поляк, Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ. – Ми розуміємо, що сьогодні наші клієнти потребують більш прибуткових інструментів ніж депозити чи покупка ОВДП, тому ми пропонуємо нові інструменти з привабливою дохідністю. Інвестуючи у підприємства Групи «ТАС», клієнти формують свій інвестиційний портфель в залежності від цілей та збільшують свої статки».

Долучайтесь до інвестиційної діяльності та інвестуйте разом із надійним партнером — ТАСКОМБАНКОМ.

АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк, що є частиною Групи «ТАС» — однієї з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. За розміром активів Банк входить до ТОП-20 найбільших банків країни та має статус системного банку. У 2020 році ТАСКОМБАНК успішно пройшов процедуру рейтингування міжнародним рейтинговим агентством Moody’s Investors Service, за підсумками якого агентство присвоїло Банку рейтинги на рівні суверенного рейтингу України. Рейтинг національного РА «Кредит Рейтинг» 03.09.2020 підтверджено на рівні uaAAA з прогнозом «Стабільний». ТАСКОМБАНК успішно розвиває роздрібний бізнес, малий та середній бізнес та електронну комерцію. Залишається одним із лідерів у роботі з корпоративними клієнтами. Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011.

Читайте також

Мерія Львова реконструювала площу перед оперним театром за участю бізнесу

пн, 10/26/2020 - 12:05
Велику частину витрат на ці роботи взяла на себе компанія SOCAR.

Київстар Бізнес пропонує готові рішення для щоденної роботи та розвитку компаній СМБ.

ср, 10/21/2020 - 14:03
У добірку сервісів на кожен день входять найбільш зручні та вигідні пропозиції для зв’язку, комунікацій всередині компанії та з клієнтами, автоматизації бізнес-процесів тощо. Серед них, зокрема, інструменти на основі BigData, хмарних технологій та вигідні за ціною й наповненням тарифи для бізнесу. У формуванні пропозицій Київстар спирався на потреби компаній, тому вони скомпоновані за найпоширенішими запитами.

Cтартував прийом заявок на всеукраїнський конкурс бізнес-кейсів з КСВ

ср, 10/21/2020 - 09:32
Основною темою Конкурсу традиційно є «Цілі Сталого Розвитку і внесок українського бізнесу в їх досягнення».

«Датагруп» – кращий інтернет-провайдер 2020 року

вт, 10/20/2020 - 13:41
«Датагруп» здобула перемогу в номінації «Кращий інтернет-провайдер 2020 року» за результатами незалежного рейтингового дослідження «Українська народна премія», в якому взяли участь понад 140 тисяч споживачів. «Наша компанія є визнаним лідером із надання телеком-послуг для великого бізнесу. Проте ми докладаємо надзвичайно багато зусиль, щоб бути найкращим оператором також і для наших роздрібних споживачів. І сьогодні можу з гордістю констатувати, що нам це вдалося!», – відзначає Михайло Шелемба, СЕО «Датагруп».

На Kyiv Smart City Forum презентували тенденції розумних міст-2021

пт, 10/16/2020 - 12:41
Kyiv Smart City Forum 2020, що відбувся 8 жовтня, зібрав 10 000 учасників – удвічі більше, ніж минулого року. Вперше в Україні форум таких масштабів пройшов онлайн.

Сorteva Agriscience оголошує переможниць освітньо-грантової програми TalentA для українських жінок-фермерок

чт, 10/15/2020 - 16:39
Компанія нагородила найкращі проєкти з підтримки продовольчої безпеки громад, виділив гранти на загальну суму 19 000 доларів США