Перейти к основному содержанию

Власна інфраструктура ЖК Creator City як основа нового способу життя

ср, 12/23/2020 - 17:03

С кожним новим роком в Україні все більшою стає різниця у сприйнятті старого та нового житла.

Якщо підбираючи квартиру на «вторинці», людину турбує здебільшого стан квартири та будинку, а всі інші свої потреби вона розраховує задовольнити за рахунок оточення району, до новобудов вимоги вже набагато вищі.

Покупець давно зрозумів, що поняття нового житла не обмежується лише стінами його квартири. Все, що знаходиться у дворі сучасного ЖК, не менш важливе за те, що доступно мешканцям всередині будинку. Адже кожен створений забудовником об’єкт – це додаткові можливості для людей, які напряму впливають на якість їхнього життя у новобудові.

Саме тому ринок нерухомості Києва поступово захоплюють проекти багатофункціональних житлових комплексів. Вони дозволяють заздалегідь передбачити повний набор необхідної внутрішньої інфраструктури, закриваючи більшість щоденних потреб майбутніх мешканців. Ба більше – з нуля формувати принципово новий спосіб життя.

Саме такий шлях обрали автори нового ЖК бізнес-класу Creator City, який зводиться на столичній Лук’янівці по вулиці Дегтярівська 17-19. Його девелопер «Креатор-Буд» ще на етапі проектування подбав про те, аби створити максимально дружній до людини простір, де вона завжди почуватиметься безпечно та невимушено. А наповнення всіма необхідними у повсякденному житті соціальними та торговельними об’єктами фактично ламає звичний ритм життя в мегаполісі з постійною необхідністю кудись за чимось їхати. В результаті вивільняються години часу, які можна приділити собі та своїй родині, не витрачаючи їх на зайву метушню.

Зранку треба відвозити дитину у садочок? У Creator City ні, адже той розташований просто на території житлового комплексу. Звикли взимку прогрівати машину перед поїдкою на роботу? З дворівневим підземним паркінгом про це можна забути. Та й діставатися авто довго не доведеться – комфортний ліфт примчить до нього прямо з будинку.

Після роботи треба заскочити за покупками? Давати гаку не доведеться, якщо супермаркет розташований у дворі вашого ЖК, а на перших поверхах будинків – безліч магазинів та сервісів на будь-який смак. Настав час зайнятися спортом? Для цього теж немає необхідності покидати територію Creator City – тут передбачений спортивний комплекс з басейном, а пробігтися на свіжому повітрі можна у власному парку площею 2 гектари.

За задумом девелопера, великий парк в центрі ЖК має стати головною точкою інтересу для мешканців житлового комплексу. Це простір і для відпочинку, і для проведення культурних та розважальних подій. Для цього він розділений на різні функціональні зони. Тут з’явиться і амфітеатр у квітковому саді, і парк скульптур сучасного мистецтва, і японський сад з сакурами, і тінистий пагорб з катальпами. А родзинкою парку Creator City буде став, над яким розкинуться три мости та тераса.

Вирішити на території сучасного ЖК формату live-work-play можна навіть нестандартні ситуації. Наприклад, якщо виникли проблеми зі здоров’ям, їхати до лікаря за півміста теж не обов’язково. Про вас попіклуються у медичному центрі, який також розташувався у кількох кроках від вашого будинку.

При цьому розвинена внутрішня інфраструктура сучасного ЖК не покликана замінити собою міське оточення. Особливо якщо врахувати, що Creator City будується у Шевченківському районі Києва: тут вистачає і дитсадків, шкіл та вишів, і магазинів та торговельних центрів. Навкруги достатньо спортивних, медичних закладів, а до центра міста можна дістатися на авто за 5 хвилин.

Логіка багатофункціонального житлового комплексу дещо інша. З одного боку, доповнити існуючу інфраструктуру та зняти з неї додаткове навантаження, яким могла б обернутися поява цілого нового житлового кластеру з 8 будинків. А з іншого – і це не менш важливо – забезпечити мешканців Creator City всім необхідним, створивши максимально автономне місце для життя, справжнє «місто в місті».

Працює на це і закритий від авто та сторонніх охоронюваний простір ЖК, що цілодобово контролюється системою відеоспостереження без сліпих зон. При цьому вся комерційна інфраструктура розміщена з зовнішніх боків будинків. А вхід у внутрішній двір здійснюється через систему контролю доступу, за допомогою персональних магнітних ключ-карток.

Не факт, що абсолютно кожен мешканець Creator City в таких умовах відмовиться від звичної міської інфраструктури, проводячи час переважно на території свого житлового комплексу. Але маючи під рукою практично все необхідне, він навряд чи залишить без змін свій звичний щоденний графік. А відтак зміниться не лише його уявлення про сучасний житловий простір, а й сам спосіб його життя у Києві.

Читайте також

Столичний ресторан встановив кулінарний рекорд

вт, 02/16/2021 - 11:24
Він був відзначений експертами книги рекордів України

Власна інфраструктура ЖК Creator City як основа нового способу життя

ср, 12/23/2020 - 17:03
С кожним новим роком в Україні все більшою стає різниця у сприйнятті старого та нового житла.

ЖК Montreal House — переможець European Property Awards 2020-2021

пн, 11/30/2020 - 12:42
Житловий комплекс Montreal House став переможцем міжнародної премії European Property Awards 2020-2021, найпрестижнішої нагороди в сфері нерухомості.

Bang & Olufsen: розширюючи горизонти технологій та дизайну

ср, 11/11/2020 - 13:39
Всесвітньо відомий данський бренд акустики представляє нові бездротові системи та навушники.

Проміння Едісона: Корпоративного досвід General Electric на новий лад

вт, 10/06/2020 - 18:33
“Вперед за мрією”, Бет Комсток, Тал Раз. Видавництво: Yakaboo Publishing

Управляй і володарюй: книжкові бізнес-новинки з нетиповими підходами

ср, 09/16/2020 - 21:17
Yakaboo пропонує добірку новинок, які допоможуть віднайти авторський стиль управління, створити цінний продукт і завоювати прихильність аудиторії.