Перейти к основному содержанию

"МТБ БАНК" почав впроваджувати кредитування під договори довірчої власності

пн, 12/28/2020 - 20:11
Новини компаній

Нововведення руйнує стіну недовіри між банками і позичальниками.

При укладенні договорів довірчої власності банк може не турбуватися, що позичальник таємно виведе заставу, перепродасть її та залишить банк ні з чим. Водночас позичальник, основним активом якого є товар, наприклад, газ, відчуває себе більш упевнено, коли є можливість оформлення у забезпечення за своїми зобов'язаннями товару, що підвищує шанси на отримання кредиту та довіру з боку банку.

Таку думку висловив Президент АТ "ОДЕСАГАЗ" Ігор Учитель, коментуючи запровадження нової послуги з кредитування ПАТ МТБ БАНК, пише Апостроф.

На думку Президента "ОДЕСАГАЗу" такий підхід тільки  сприяє посиленню довіри кредитора та позичальника. "Проблему недовіри до позичальників, яка виникла через тотальні неплатежі за позиками в 2014-2015 роках, держава запропонувала вирішити шляхом банківського кредитування під заставу товарів через оформлення договору довірчої власності", - підкреслив Ігор Учитель.

Керівництво МТБ БАНКу також висловилися щодо позитивних аспектів запровадженої програми. "Першим таким позичальником у нашому банку стала "Міжнародна газова компанія", – зазначив Голова Правління МТБ БАНКу Юрій Кралов.

"Кредитування шляхом укладення договору довірчої власності істотно відрізняється від позик під заставу рухомого і нерухомого майна. Якщо банк, наприклад, оформляє іпотеку – у цьому випадку господарем квартири, яка виступає предметом  застави, фактично залишається її власник. У разі ж кредитування під договір довірчої власності – вона належить банку. І повертається у власність господаря лише після погашення кредиту", - зазначив Юрій Кралов.

Голова Наглядової Ради МТБ БАНКу Ігор Згуров підкреслив, що, отримуючи кредит в МТБ БАНКу під заставу товарів шляхом оформлення договору довірчої власності, позичальник забезпечує безперервність операційного процесу. "А це, мабуть, для бізнесу одна з головних складових успіху: не зупинятися ані на хвилину", - підкреслив Ігор Згуров.

Читайте також

Нова партнерська програма ALFA Smart Agro захищає від ризику зміни ціни на врожай

ср, 01/20/2021 - 14:14
Компанія ALFA Smart Agro запроваджує нову партнерську програму для агровиробників “ALFA Форвард 2021”. За умовами програми, агропідприємства можуть отримати засоби захисту рослин та мікродобрива для поточного сезону, уклавши форвардний контракт на продаж майбутнього врожаю.

Під час локдауну українці стали у півтора раза частіше купувати онлайн

пт, 01/15/2021 - 15:38
Українці стали значно частіше купувати товари в інтернеті на фоні оголошення та впровадження січневого локдауну. Кількість замовлень онлайн у п’яти найпопулярніших категоріях зросла на 46%.

MAY-Ukraine здійснила справжній прорив у сфері HoReCa

пт, 01/15/2021 - 12:45
Компанія відкрила новий канал збуту продукції

Голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий виступить на Ukrainian Gaming Week 2021

вт, 01/12/2021 - 18:26
Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей – це ключовий орган на гемблінг-ринку України. Він забезпечує контроль над діяльністю з організації та проведення азартних ігор. Державна структура була створена Кабінетом міністрів для того, щоб забезпечувати прозору взаємодію між бізнесом та контролювальними органами.

Перший український онлайн-супермаркет Cooker з екологічною доставкою за 30 хвилин

пн, 01/04/2021 - 10:13
В грудні цього року в Києві розпочав роботу онлайн-супермаркет Cooker. Це перша в Україні мережа формату dark store, яка пропонує продукти напряму від виробників та доставку за рекордний проміжок часу - 30 хвилин від моменту замовлення на сайті.

Відбулась найбільша в Україні конференція про IT-освіту

вт, 12/29/2020 - 12:11
Конференція залучила 43-х спікерів та рекордну кількість учасників — 1189.