Перейти к основному содержанию

Перший український онлайн-супермаркет Cooker з екологічною доставкою за 30 хвилин

пн, 01/04/2021 - 10:13
Новини компаній

В грудні цього року в Києві розпочав роботу онлайн-супермаркет Cooker. Це перша в Україні мережа формату dark store, яка пропонує продукти напряму від виробників та доставку за рекордний проміжок часу - 30 хвилин від моменту замовлення на сайті.

Cooker належить до SMK Group – найпотужнішого вітчизняного виробника м’ясної продукції. Тому в онлайн-супермаркеті великій м’ясний асортимент найвищої якості та свіжості – поставки здійснюються напряму з виробництва. На сьогодні на сайті магазину cooker.net.ua доступні до замовлення понад 1000 позицій у 20 товарних категоріях. Серед них: свіже м’ясо, напівфабрикати, м’ясні делікатеси, ковбаси, сосиски/сарделі. По інших категоріях магазин також отримає продукцію напряму від постачальників.

CookerСупермаркет функціонує у форматі dark store (магазин без торгової зали та покупців) – це мережа станцій, на яких зберігається продукція та комплектуються замовлення. У країнах Західної Європи dark store успішно розвиваються уже понад 10 років. Наразі Cooker має 12 таких станцій у різних точках столиці, що забезпечує можливість надшвидкої доставки – максимум 30 хвилин з моменту замовлення. Надалі планується збільшити кількість станцій до 25 та скоротити час очікування до 15 хвилин.

Кур’єри власної служби доставки Cooker використовують електробайки українського виробництва, що дозволяє швидко пересуватися містом навіть у складних дорожніх та погодних умовах.

«У проєкті онлайн-супермаркету Cooker ми зробили акцент на кількох важливих питаннях: свіжа продукція напряму з виробництва, швидка доставка, використання екологічного електротранспорту, економія часу та зменшення ризиків інфікування для споживачів, що особливо актуально в сьогоднішніх умовах. Для мешканців сучасного великого міста всі ці фактори важливі та затребувані», - розповів Денис Парамонов, засновник Cooker та власник SMK Group.

Замовити продукти в онлайн-супермаркеті Cooker можуть мешканці Києва та частини приміських районів столиці. Доставка замовлення вартістю від 250 грн – безкоштовна, нижче цієї суми – 40 грн. Для забезпечення швидкості та екологічності був викуплений кур’єрський напрямок компанії Delfast, який став фірмовою службою доставки Cooker.

Довідка про компанію:

SMK Group об'єднує Салтівський, Київський, Бердянський та Богодухівський м'ясокомбінати, агрофірму «Світанок» (з власною свинофермою) та понад 600 фірмових магазинів у всіх регіонах України. У виробництві застосовують сучасні технології та обладнання провідних світових брендів (Schröter, Intermik, Siemens, Handtmann, Cryovac та ін.). Усі виробничі та управлінські практики підтверджені відповідністю міжнародним стандартам ISO9001 і ISO22000 (HACCP).

Читайте також

Silvaco купує компанію що розробляє рішення в сфері автоматизації проектування інтегральних мікросхем POLYTEDA CLOUD

вс, 01/24/2021 - 12:34
Придбання розширює можливості компанії по швидкій фізичній перевірці конструкцій ІС перед створенням і виробництвом масок.

SpaceX вивела на орбіту 1000 супутників для запуску системи глобального інтернету

чт, 01/21/2021 - 09:17
Важка ракета-носій Falcon 9 в середу, 20 січня, успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.