Перейти к основному содержанию

У найстаршого учасника Асоціації Wireless Ukraine оголошені зміни в керівництві

ср, 01/13/2021 - 20:45

Wireless Ukraine - більше 18 років на ринку України та налічує 90 членів організації

Pat GelsingerЗа словами Олега Соболєва, Голови Правління Асоціації Wireless Ukraine (більше 18 років на ринку, 90 членів організації), в компанії Intel - одного з найстаріших учасників громадської організації, що стояла біля витоків її створення і ідейного натхненника багатьох її проектів - оголошені зміни в керівництві: генеральним директором компанії після 15 лютого цього року стане Пет Гелсингер (Pat Gelsinger).

«Intel зіграла одну з ключових ролей у розвитку нашої Асоціації, вони дуже багато чому нас навчили в цій сфері. І, звичайно, тут не можна не можна не згадати «Квазар-Мікро», яка відіграла основну роль в просуванні цієї всесвітньо відомої корпорації на ринок України, і де 19 років тому почала зароджуватися сама наша Асоціація, де ми і познайомилися і тісно працювали. Тому ми природно відстежуємо будь-які значні зміни в Intel, як маяка прогресу всієї світової ІТ-індустрії ».

Читайте також

Silvaco купує компанію що розробляє рішення в сфері автоматизації проектування інтегральних мікросхем POLYTEDA CLOUD

вс, 01/24/2021 - 12:34
Придбання розширює можливості компанії по швидкій фізичній перевірці конструкцій ІС перед створенням і виробництвом масок.

SpaceX вивела на орбіту 1000 супутників для запуску системи глобального інтернету

чт, 01/21/2021 - 09:17
Важка ракета-носій Falcon 9 в середу, 20 січня, успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.