Перейти к основному содержанию

Інвестори зацікавлені в концесії залізничних вокзалів Одеси і Львова

вт, 02/23/2021 - 16:21

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій

Міністерство інфраструктури в зв'язку з зацікавленістю інвесторів розглядає можливість передачі в концесію залізничних вокзалів Одеси і Львова. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура".

"Зараз ми проговорюємо Одесу і Львів, тому що до них теж велика увага як до об'єктів концесії", - сказав він.

За словами Криклія, концесія дозволить перетворити вокзали в торгово-розважальні комплекси і створити додаткові робочі місця.

У листопаді 2020 року Кабінет міністрів затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів, які планується реалізувати до 2023 року. У переліку пріоритетних для держави проєктів в залізничній галузі - концесія вокзалів і станцій Харків-Пасажирський, Дніпро-Головний, Вінниця, Миколаїв, Чоп, Київ-Пасажирський, Хмельницький.

Під час свого виступу міністр також наголосив, що інфраструктура України швидко розвивається - будуються дороги з елементами інтелектуальної транспортної системи і у 2021 році на українських дорогах буде вже 100 комплексів автоматичного зважування у русі.

"Багато доріг будується. І це ті речі, які можна помітити та відчути. Це ті амбітні завдання, які поставив президент. Але не менш важливо, щоб ці дороги були безпечними з елементами інтелектуальної транспортної системи, і ми могли захищати як дороги, так і життя учасників дорожнього руху. Вже в цьому році буде 100 комплексів автоматичного зважування у русі. Коли не інспектор з людським фактором буде перевіряти на дорозі фуру чи вантажівку – перевищила вона чи руйнує дороги – а це буде повністю автоматизований процес. З січня в пілотному режимі запрацював Центр обробки даних Державної служби з безпеки на транспорті. Понад 30 комплексів вже відвантажує інформацію до цього центру. І ми очікуємо від Верховної Ради ухвалення у другому читанні необхідних законопроєктів для того, щоб можна було автоматично накладати адміністративні постанови", - заявив Владислав Криклій.

Читайте також

Уряд унормував умови діяльності сільськогосподарських кооперативів

пн, 03/08/2021 - 11:13
Кабміном запроваджено нову форму господарювання

Відбулося перше у 2021 році засідання Генеральної ради СОТ

пт, 03/05/2021 - 17:37
СОТ – міжнародна організація, метою якої є розробка системи правових норм міжнародної торгівлі та контроль за їх дотриманням

США ввели санкції проти Ігоря Коломойського

пт, 03/05/2021 - 15:38
Його звинувачують у корупції

Президент України підписав закон про електронні трудові книжки

пт, 03/05/2021 - 14:49
Цим законопроєктом також запроваджується можливість автоматичного призначення пенсії

Україна та Італія посилять боротьбу з фальсифікатом продукції

пт, 03/05/2021 - 13:35
Йдеться про підробки італійських продуктів, які користуються попитом серед українців

Біткоїн-біржа Bitfinex запустила платіжний сервіс

пт, 03/05/2021 - 11:09
Максимальний платіж на біржі обмежений $1000