Перейти к основному содержанию

«Оплата частинами» від Привату: збільшуємо обсяг продажів на 30% протягом кварталу

пн, 05/24/2021 - 09:00

У сучасному світі реклама вже давно не єдиний інструмент збільшення продажів.

Часто клієнт хоче купити той чи інший товар, але не може зробити цього з фінансових міркувань. Або на покупку не вистачає коштів, або покупець не готовий розлучитися з вказаною у ціннику сумою відразу. У цій ситуації і продавцю і покупцю допоможе фінансовий інструмент, розроблений ПриватБанком.

Власне, ПриватБанком був запропонований спеціальний інструмент для збільшення обсягів роздрібних продажів – сервіс «Оплата частинами», який зарекомендував себе як ефективний прискорювач продажів.

Для того, щоб використовувати сервіс «Оплата частинами» покупцеві вже не треба спілкуватися з кредитним менеджером. Досить пари кліків і покупка переведена в режим розстрочки. Це як раз те, що потрібно як торговельним мережам, так і невеликим інтернет-магазинам.

11

Заробляємо з ПриватБанком

За даними ПриватБанку, підключення сервісу «Оплата частинами» дозволяє як офлайн, так і онлайн магазину збільшити приріст виручки на 23%. В середньому у невеликих магазинів за квартал після підключення послуги обсяг продажів підвищується на 30%.

При цьому важливо, що клієнти починають витрачати більше – зростає сума середнього чека. В цьому випадку спрацьовує ефект доступного кредитування. Коли людина може купити потрібну річ тут і зараз, а заплатити потім, то вона готова зробити кілька покупок замість однієї, або купити дорожчий товар. Зростає й потік клієнтів – в середньому на 23%. І це зрозуміло, адже тепер магазин виділяється на тлі конкурентів. До того ж, торговельна мережа отримує можливість працювати з масивом клієнтів ПриватБанку, а це більше 6 млн. клієнтів банку, у яких підключений ліміт за програмою «Оплата частинами». Адже щоб скористатися послугою, покупцеві потрібно мати карту «Універсальна» від ПриватБанку. Сума кредиту «Оплата частинами» обмежена кредитним лімітом по карті. Власне, якщо у клієнта кредитний ліміт становить 15 тис. грн., то за кредитом “Оплата частинами” буде додатковий ліміт до 15 тис. грн., на який можна оформити до 10 угод.

Якщо покупець вибирає опцію «Оплата частинами», продавець протягом доби отримує всю вартість товару. Єдине уточнення, отримає він кошти на свій рахунок в ПриватБанку. При цьому продавець заплатить комісію за еквайринг в 2%, якщо мова йде про оффлайн торгівлі та 2,75% у разі інтернет-магазину. Також передбачена комісія за сервіс, розмір якої залежить від терміну кредитування і може становити від 1,1% до 28,5%.

22

Послуга для всіх

Сервіс «Оплата частинами» від ПриватБанку вже підключена більш ніж 91,8 тис. торгових точок, в тому числі в більш 9,2 тис. інтернет-магазинами. Для його підключення потрібно подати заявку в меню «Послуги» інтернет-банкінгу Приват24 для бізнесу. Продавати товари в кредит можна буде вже наступного дня. Особливість для інтернет-магазинів полягає у тому, що їм необхідно підключити API.

Важливо, що сервіс «Оплата частинами» доступний навіть тим торговцям, які працюють без POS-терміналу або онлайн-платформи. Навіть якщо мова йде про торгівлю на ринку в торговій палатці, продавець може використовувати інвойс, в якому закладено опцію «Оплата частинами». Запропонованою ПриватБанком технологією продажів через «Інвойс в Оплату частинами» вже користується понад 1000 підприємців. Технологія не створює труднощів – покупцеві потрібно відсканувати смартфоном QR-код для оплати товару прямо на місці.

33

І на додачу …

Приведемо усього кілька цікавих цифр, що самі собою говорять про переваги продукту.

  • За час існування продукту кредитом скористалось понад 2,48 млн. клієнтів фізосіб на суму 40,2 млрд грн.
  • Для фізичних осіб - це можливість придбати товар в магазині чи на сайті в кредит до 24 місяців з вигідною процентною ставкою в 0,01%.
  • Для покупця ліміт по кредиту «Оплата частинами» встановлюється індивідуально, але максимальні суми наступні:
  • до 50 000 грн для власників карток «Універсальна»;
  • до 75 000 грн – для власників карток «Універсальна Gold»;
  • до 100 000 грн – для власників преміальних карток.

Це швидко і зручно, тож не важливо наскільки великий ваш бізнес, з ПриватБанком ви матимете можливість відчутно та без зайвих клопотів прискорити його розвиток. 

Читайте також

Платити податки легко – коли платиш з «Приват24 для бізнесу»

вт, 01/25/2022 - 10:52
ПриватБанк запускає сервіси, що спрощують бізнесу розрахунки з бюджетом

Бізнес готовий виходити з тіні та потребує грошей на розвиток

ср, 12/22/2021 - 09:09
З численних ток-шоу та програм новин ми чуємо про те, що криза не минає, хвилі поширення COVID-19 у світі завдають економікам країн дедалі більшої шкоди, і що в Україні немає стабільності ні у питаннях економіки, ні у питаннях безпеки тощо.

Програма, що мала на меті створення нових робочих місць, стає основним каналом фінансування державою малого та середнього бізнесу

ср, 12/22/2021 - 08:53
Якщо говорити про роль держави у фінансуванні малого та середнього бізнесу, то, мабуть, наймасштабнішою у цьому напрямку можна назвати програму “Доступні кредити 5-7-9%”, участь у якій беруть вже 40 уповноважених банків.

ОТП Банк — універсальний банк, який однаково добре працює з усіма сегментами ринку

вс, 12/19/2021 - 12:50
Ольга Волкова, директорка департаменту продажів середнім та малим корпоративним клієнтам ОТП Банку

Банки активно використовують партнерські програми для покращення умов кредитування аграріїв

вс, 12/19/2021 - 12:46
Нині банки використовують усі наявні можливості у боротьбі за аграрних клієнтів, адже останні лишаються чи не найбажанішими клієнтами. Агровиробники найменше постраждали від коронакризи, а їхня продукція продовжує користуватися попитом.

Банківські продукти та сервіси повинні відповідати очікуванням та запитам клієнтів, — Сергій Магдич

пт, 12/17/2021 - 14:40
БАНКІР РОКУ. Сергій Магдич, заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ