Перейти к основному содержанию

«Фармак» спільно з Київським метрополітеном відкрив виставку «100 років інсуліну»

вт, 10/19/2021 - 22:39

Фармацевтична компанія «Фармак» спільно з Київським метрополітеном презентувала виставку, присвячену сторічному ювілею інсуліну*. Відкриття експозиції «100 років інсуліну» відбулося 13 жовтня у холі станції метро «Театральна» в Києві.

Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я, станом на 2020 рік кожна 10-та людина в світі хворіє на цукровий діабет, ця хвороба минулого року увійшла до переліку 10 головних причин смертності. У світі близько 463 мільйонів людей живуть з діабетом.

В Україні 1,3 мільйона офіційно підтверджених хворих на цукровий діабет. На жаль, ця цифра щороку зростає. Вважається, що діабет діагностовано тільки у третини від реальної кількості хворих.

Богдан Бенюк
Богдан Бенюк

До проєкту долучилися українські зірки, які хворіють на діабет або мають хворих у родині, – народний артист України Назар Задніпровський, всесвітньо відомий український скрипаль Василь Попадюк, співак Влад Ситнік, психологиня Наталія Холоденко та народний артист України Богдан Бенюк. 

Назар Задніпровський
Назар Задніпровський

«Я дізнався, що в мене діабет першого типу, коли мені не було й 30 років. Потрапив до реанімації на три дні, потім ще два тижні провів у ендокринології. Підступність діабету в тому, що він маскується під інші хвороби і виявити його відразу досить важко, а потім стає запізно. Але в людей є інтуїція щодо свого організму, тому, якщо ви відчуваєте, що симптоми вказують на високий цукор, не гайте часу, йдіть здавати аналіз», – ділиться власною історією життя з діабетом народний артист України Назар Задніпровський.

Наталія Холоденко
Наталія Холоденко

«У моїй батьківській сім’ї усі хворіли на діабет. Я знаю, як тяжко жити з цим захворюванням, тому що бачила, як воно знижує якість життя близьких людей. Нині я привчаю своїх дітей до здорового способу життя і постійно борюся з тим, щоб не захворіти на діабет. Я хочу, щоб кожна людина у країні розуміла, як виникає ця хвороба і як важливо вчасно її діагностувати», – коментує психологиня Наталія Холоденко.

За словами організаторів, мета соціального проєкту «100 років інсуліну» – підвищити інформованість українців про цукровий діабет, його симптоми та профілактику. А також мотивувати людей до відповідального ставлення до свого здоров'я і регулярної перевірки рівня цукру в крові. 

«"Фармак" бореться з цукровим діабетом, не тільки виробляючи якісні препарати. Ми працюємо над інформуванням населення про ризики, що несе хвороба. Формуємо культуру відповідального ставлення до свого здоров'я, постійної діагностики. Перші інсуліни в продуктовому портфелі «Фармак» з'явилися 18 років тому. В 2001 році було підписано угоду між «Фармак» і американським виробником інсуліну про трансфер технологій зарубіжного партнера, що дало змогу якісно поліпшити рівень вітчизняних інсулінів та зробити лікування доступним для українського пацієнта», коментує директорка з корпоративних комунікацій «Фармак» Євгенія Піддубна.

Експозицію «100 років інсуліну» буде представлено в холі станції метро «Театральна» до 29 жовтня. Завітати на неї може кожен житель столиці, а для мешканців інших міст фармацевтична компанія «Фармак» зробила можливим відвідування у форматі онлайн.

 

* Інсулін – гормон підшлункової залози, недостатність якого провокує розвиток цукрового діабету.

Читайте також

Акціонери  "VUSO" досягли попередньої домовленості щодо придбання "УАСК АСКА"

пн, 11/22/2021 - 11:32
Акціонери страхової компанії VUSO досягли попередньої домовленості щодо купівлі "УАСК АСКА" (працює під брендом "АСКА") з метою створення великого гравця страхового ринку з українським капіталом.

«Фармак» провів міжнародний хакатон для студентів фармацевтичних спеціальностей

вт, 11/16/2021 - 18:33
Минулого тижня фармацевтична компанія «Фармак» провела міжнародний онлайн-хакатон Farmak Science Start 2.0 для студентів та випускників магістратури за спеціальностями «Хімія», «Фармація», «Біотехнології та біоінженерія». До заходу долучилися учасники з України, Німеччини й Польщі.

Допомога, необхідна як повітря: «Благодійний фонд родини Жебрівських» закупив кисневі концентратори для лікарень

пт, 11/12/2021 - 09:59
8 листопада «Благодійний фонд родини Жебрівських» направив високопродуктивні кисневі концентратори* у лікарні міст Івано-Франківськ, Шостка та смт Ружин Житомирської області. Загальна сума допомоги становила понад 700 тисяч гривень.

Команда українських розробників сертифікує свою виробничу лінію у ЄС

вт, 11/09/2021 - 09:48
Виробнича лінія SEM Tech FT-6000 отримала сертифікат європейського зразка на відповідність технічним вимогам ЄС.

Філіп Морріс запускає в Україні IQOS VEEV — свою першу под-систему

пт, 10/29/2021 - 12:55
В Україні розпочався продаж IQOS VEEV від Філіп Морріс. Цей пристрій — найновіша под-система у портфелі бренду IQOS.

“ІТ-Інтегратор” захистив сервери дата-центру Кредобанку

вт, 10/26/2021 - 17:08
Компанія “ІТ-Інтегратор” реалізувала проєкт побудови відмовостійкого рішення для захисту серверів процесингу Кредобанку. Компанія забезпечила поставку та впровадження комплексу обладнання й програмного забезпечення виробництва корпорації Cisco.