Перейти к основному содержанию

Державний Укрексімбанк продає хмарочоси Sky Towers

пт, 10/22/2021 - 15:01

Стартова ціна – 7,145 млрд грн. Загалом на поточний момент на торги виставлено 7 лотів на суму понад 24 мільярди гривень.

Банк виставив їх на продаж через систему "СЕТАМ" Міністерства юстиції, пише пресслужба банку.

"Хмарочоси є заставою за кредитом. Наразі ж Укрексімбанк позбувається прав вимоги за кредитами  проблемних позичальників, які не співпрацюють з банком щодо добровільного врегулювання заборгованості", - йдеться у повідомленні.

Також банк планує виставить непрацюючі кредити (NPL) позичальників юридичних осіб. Загальний обсяг сягає десятків мільярдів гривень, кажуть у банку. Згодом на аукціоні з’являться і NPL фізосіб.

Для визначення ціни продажу прав вимоги на голландських аукціонах банком на конкурсній основі залучатимуться незалежні експерти та суб’єкти оціночної діяльності.

"Це новий етап партнерства СЕТАМ з Укрексімбанком. Цього року ми успішно реалізували інвестиційні активи банку на суму понад 400 млн грн. Від проєкту з продажу прав вимоги NPL очікуємо не менш значущих результатів. СЕТАМ, зі свого боку, готовий кваліфіковано організувати продаж нових лотів, як на англійських аукціонах на підвищення ціни, так і голландських на її пониження», – зазначив генеральний директор ДП "СЕТАМ" Олександр Мамро.

 

 

 

 

Читайте також

Економіка США знову переживає бум - фахівці з Wall Street

пт, 11/26/2021 - 17:02
Економісти з Wall Street підвищили свої прогнози зростання економіки США у четвертому кварталі: відновлення йде швидше, ніж очікувалося.

ПФУ розробив електронний сервіс для розрахунку розміру пенсії

пт, 11/26/2021 - 16:02
Сервіс за результатами обчислення стажу визначає право на призначення пенсії та дату, в яку виникне таке право.

У Держреєстрі фіксуватиметься вартість земельних ділянок чи об'єктів будівництва

пт, 11/26/2021 - 15:02
Кабінет міністрів 24 листопада затвердив зміни до процедури реєстрації прав на нерухоме майно, зокрема фіксування ціни майна за договором купівлі-продажу.

Через повідомлення про новий штам COVID світові фондові індекси падають

пт, 11/26/2021 - 14:01
26 листопада світові фондові індекси демонструють негативні показники на тлі новин про появу нового штаму коронавірусу, ймовірно стійкого до антитіл, що виробляються в результаті вакцинації.

Держстат говорить про зростання прибутку великого та середнього бізнесу з початку року

пт, 11/26/2021 - 13:00
Прибуток великих та середніх підприємств України у січні-вересні зріс на 170% проти трьох кварталів 2020 року до 702 млрд грн.

"Мотор Січ" будуватиме пасажирський гелікоптер на 8 пасажирів

пт, 11/26/2021 - 12:02
Запорізьке підприємство "Мотор Січ" будуватиме композитний пасажирський вертоліт із європейських матеріалів, розрахований на 8 осіб.