Перейти к основному содержанию

Укрексімбанк у Верховному Суді домігся скасування неправомірних рішень у спорі з продажу видавництва «Бліц-Інформ»

сб, 10/23/2021 - 12:10

Верховний Суд частково визнав вимоги Укрексімбанку та задовольнив касаційні скарги державного банку як головного кредитора, а також двох інших компаній-позивачів у справі 910/2592/19 про визнання недійсними результатів аукціону з продажу майна ПрАТ «Бліц-Інформ». Рішення попередніх інстанцій скасовано і справу спрямовано на новий розгляд до суду першої інстанції.

Загальна заборгованість видавництва «Бліц-Інформ» перед Укрексімбанком становила 1,7 млрд грн із заставою у вигляді великого пулу нерухомості, земельних ділянок та поліграфічного обладнання. При цьому в межах справи про банкрутство у листопаді 2019 р. все майно поліграфічного підприємства було продано лише за 49,59 млн грн при стартовій ціні майже в 500 мільйонів. Оскільки умови торгів не були узгоджені Укрексімбанком, він звернувся до суду з вимогою визнання їх результатів недійсними. Окрім цього, двох учасників було не допущено до участі в торгах, що надало можливість компанії Палп Міл Прінт придбати заставне майно банку з численними порушеннями процедур та на неконкурентних засадах.

«Банк добився скасування неправомірних рішень у судовій суперечці навколо продажу високоліквідного заставного майна за заниженою ціною. Очікуємо, що під час подальших судових розглядів будуть належним чином досліджені всі обставини справи і прийняті законні та обґрунтовані рішення. Принципова позиція банку – максимально повне погашення заборгованості на користь держави як єдиного акціонера», – зазначив член Правління Укрексімбанку Дмитро Каплюк.

Читайте також

Економіка США знову переживає бум - фахівці з Wall Street

пт, 11/26/2021 - 17:02
Економісти з Wall Street підвищили свої прогнози зростання економіки США у четвертому кварталі: відновлення йде швидше, ніж очікувалося.

ПФУ розробив електронний сервіс для розрахунку розміру пенсії

пт, 11/26/2021 - 16:02
Сервіс за результатами обчислення стажу визначає право на призначення пенсії та дату, в яку виникне таке право.

У Держреєстрі фіксуватиметься вартість земельних ділянок чи об'єктів будівництва

пт, 11/26/2021 - 15:02
Кабінет міністрів 24 листопада затвердив зміни до процедури реєстрації прав на нерухоме майно, зокрема фіксування ціни майна за договором купівлі-продажу.

Через повідомлення про новий штам COVID світові фондові індекси падають

пт, 11/26/2021 - 14:01
26 листопада світові фондові індекси демонструють негативні показники на тлі новин про появу нового штаму коронавірусу, ймовірно стійкого до антитіл, що виробляються в результаті вакцинації.

Держстат говорить про зростання прибутку великого та середнього бізнесу з початку року

пт, 11/26/2021 - 13:00
Прибуток великих та середніх підприємств України у січні-вересні зріс на 170% проти трьох кварталів 2020 року до 702 млрд грн.

"Мотор Січ" будуватиме пасажирський гелікоптер на 8 пасажирів

пт, 11/26/2021 - 12:02
Запорізьке підприємство "Мотор Січ" будуватиме композитний пасажирський вертоліт із європейських матеріалів, розрахований на 8 осіб.