Перейти к основному содержанию

Команда українських розробників сертифікує свою виробничу лінію у ЄС

вт, 11/09/2021 - 09:48
Новини компаній

Виробнича лінія SEM Tech FT-6000 отримала сертифікат європейського зразка на відповідність технічним вимогам ЄС.

Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Екологічність пакування - один з основних принципів розробників з Sem Technology. Пакування з відновлюваної сировини - популярний продукт як на внутрішньому ринку, так і за кордоном.

Першу інноваційну лінію виробів з литої тари (пульперкартону) було запущено компанією ще у 2020-му році. Попри економічний спад, викликаний коронакризою, продукт зустрів високий попит, а технологія виявилася успішною. Другу лінію компанія бажає запустити до кінця 2021-го року.

Отримання європейського сертифіката дає стартапу "зелене світло" для експорту технологій до Європи. Сертифікат ЄС підтверджує повну відповідність стандартам енергоефективності, безпеки праці та електробезпеки.

Виробнича лінія працює на відновлюваній сировині - макулатурі. Водночас використана технологія здійснює мінімальний вплив на навколишнє середовище. Основні елементи лінії виготовили вітчизняні машинобудівники. Високий рівень автоматизації виробництва забезпечили українські системні інтегратори. Таким чином, мова йде про 100% українську розробку.

Компанія Sem technology спеціалізується і на виробництві пресформ для свого унікального пакування.

Нагадаємо, що у 2020-му році Technology перемогла у міжнародному конкурсі PAP-FOR Awards у номінації "Інноваційне рішення в області виробництва обладнання".

Читайте також

Акціонери  "VUSO" досягли попередньої домовленості щодо придбання "УАСК АСКА"

пн, 11/22/2021 - 11:32
Акціонери страхової компанії VUSO досягли попередньої домовленості щодо купівлі "УАСК АСКА" (працює під брендом "АСКА") з метою створення великого гравця страхового ринку з українським капіталом.

«Фармак» провів міжнародний хакатон для студентів фармацевтичних спеціальностей

вт, 11/16/2021 - 18:33
Минулого тижня фармацевтична компанія «Фармак» провела міжнародний онлайн-хакатон Farmak Science Start 2.0 для студентів та випускників магістратури за спеціальностями «Хімія», «Фармація», «Біотехнології та біоінженерія». До заходу долучилися учасники з України, Німеччини й Польщі.

Допомога, необхідна як повітря: «Благодійний фонд родини Жебрівських» закупив кисневі концентратори для лікарень

пт, 11/12/2021 - 09:59
8 листопада «Благодійний фонд родини Жебрівських» направив високопродуктивні кисневі концентратори* у лікарні міст Івано-Франківськ, Шостка та смт Ружин Житомирської області. Загальна сума допомоги становила понад 700 тисяч гривень.

Команда українських розробників сертифікує свою виробничу лінію у ЄС

вт, 11/09/2021 - 09:48
Виробнича лінія SEM Tech FT-6000 отримала сертифікат європейського зразка на відповідність технічним вимогам ЄС.

Філіп Морріс запускає в Україні IQOS VEEV — свою першу под-систему

пт, 10/29/2021 - 12:55
В Україні розпочався продаж IQOS VEEV від Філіп Морріс. Цей пристрій — найновіша под-система у портфелі бренду IQOS.

“ІТ-Інтегратор” захистив сервери дата-центру Кредобанку

вт, 10/26/2021 - 17:08
Компанія “ІТ-Інтегратор” реалізувала проєкт побудови відмовостійкого рішення для захисту серверів процесингу Кредобанку. Компанія забезпечила поставку та впровадження комплексу обладнання й програмного забезпечення виробництва корпорації Cisco.