Перейти к основному содержанию

Акціонери  "VUSO" досягли попередньої домовленості щодо придбання "УАСК АСКА"

пн, 11/22/2021 - 11:32
Новини компаній

Акціонери страхової компанії VUSO досягли попередньої домовленості щодо купівлі "УАСК АСКА" (працює під брендом "АСКА") з метою створення великого гравця страхового ринку з українським капіталом.

Акціонери страхової компанії VUSO досягли попередньої домовленості щодо купівлі "УАСК АСКА" (працює під брендом "АСКА") з метою створення великого гравця страхового ринку з українським капіталом.

Про це йдеться у пресрелізі компанії. 

"Згідно з даними Insurance TOP, активи VUSO та АСКА станом на 30.09.2021 становили 903 млн грн та 501,2 млн грн, страхові премії VUSO та АСКА за 9 місяців 2021 становили 1,24 млрд грн (8-е місце в рейтингу страховиків) та 853,8 млн грн (13 місце) відповідно. Після злиття компаній на страховому ринку України з'явиться гравець, який стане одним із найбільших страховиків України", - йдеться у повідомленні.

 "VUSO демонструє зростання у роздрібному сегменті. АСКА - традиційно сильна у корпоративному сегменті. Синергія, на наш погляд, в об'єднанні є очевидною", - сказав  Голова Наглядової ради СК VUSO Михайло Назарчук.

Після завершення угоди планується об'єднання "УАСК АСКА" та СК " VUSO " під єдиним брендом VUSO. Усі зобов'язання перед партнерами та клієнтами АСКА збережуться та виконуватимуться у повному обсязі (і в період проведення угоди, і після об'єднання). Об'єднана компанія збереже поточні послуги АСКА та розширить перелік послуг для клієнтів.

Майбутнє об'єднання дозволить збільшити вплив VUSO в корпоративному сегменті страхування внаслідок тривалих відносин АСКА із великими корпоративними клієнтами, а також вийти на ринок міжнародного страхування "Зелена карта".

Угода про продаж пройде з дотриманням усіх необхідних регуляторних та інших, визначених законодавством, процедур, які передбачають передачу дублюючих ліцензій АСКА на страхову діяльність.

Сума та умови угоди не розголошуються. Про завершення M&A буде повідомлено додатково.

Страхова компанія "VUSO" працює на українському ринку з 2001 року, володіє 50 ліцензіями: 33 - на добровільні та 17 - на обов'язкові види страхування. Компанія спеціалізується на моторному, медичному та туристичному страхуванні для приватних та корпоративних клієнтів, має понад 30 представництв по всій Україні. Є Членом МТСБУ, Ядерного пулу, учасником проєкту із Прямого врегулювання. Складається у Національній Асоціації Страховиків України. Компанії надано рейтинг фінансової стійкості (надійності) на рівні uaАА.  Акціонерами VUSO є Фонд "Альтитуда", кінцеві бенефіціари - Михайло Назарчук та Олексій Шуба.

"УАСК АСКА" - перша приватна страхова компанія, що з'явилася в незалежній Україні та працює вже понад 30 років. Входить до портфеля міжнародної інвестиційної компанії SCM.

На початок 2020 року АСКА налічує 2900 корпоративних та понад 200 тис. приватних клієнтів по всій Україні. Є членом МТСБУ, одним із засновників Ядерного пулу, членом Екологічного пулу. Страховик має ліцензії на провадження страхової діяльності за 19 добровільними та 20 обов'язковими видами страхування та входить до ТОП-15 провідних страховиків України за ключовими показниками. За час своєї роботи АСКА неодноразово здійснювала найбільші виплати в історії українського страхування.

Читайте також

Економіка США знову переживає бум - фахівці з Wall Street

пт, 11/26/2021 - 17:02
Економісти з Wall Street підвищили свої прогнози зростання економіки США у четвертому кварталі: відновлення йде швидше, ніж очікувалося.

ПФУ розробив електронний сервіс для розрахунку розміру пенсії

пт, 11/26/2021 - 16:02
Сервіс за результатами обчислення стажу визначає право на призначення пенсії та дату, в яку виникне таке право.

У Держреєстрі фіксуватиметься вартість земельних ділянок чи об'єктів будівництва

пт, 11/26/2021 - 15:02
Кабінет міністрів 24 листопада затвердив зміни до процедури реєстрації прав на нерухоме майно, зокрема фіксування ціни майна за договором купівлі-продажу.

Через повідомлення про новий штам COVID світові фондові індекси падають

пт, 11/26/2021 - 14:01
26 листопада світові фондові індекси демонструють негативні показники на тлі новин про появу нового штаму коронавірусу, ймовірно стійкого до антитіл, що виробляються в результаті вакцинації.

Держстат говорить про зростання прибутку великого та середнього бізнесу з початку року

пт, 11/26/2021 - 13:00
Прибуток великих та середніх підприємств України у січні-вересні зріс на 170% проти трьох кварталів 2020 року до 702 млрд грн.

"Мотор Січ" будуватиме пасажирський гелікоптер на 8 пасажирів

пт, 11/26/2021 - 12:02
Запорізьке підприємство "Мотор Січ" будуватиме композитний пасажирський вертоліт із європейських матеріалів, розрахований на 8 осіб.