Перейти к основному содержанию

Компанія «Фармак» взяла участь у міжнародній фармацевтичній виставці у Мілані

пт, 12/10/2021 - 15:33

Нещодавно представники української компанії «Фармак» повернулися з Італії, де представляли підприємство на міжнародній виставці CPhI.

CPhI (Convention of Pharmaceutical Ingredients) – це виставка фармацевтичних інгредієнтів і проміжних продуктів, яка проходить у всьому світі – від Японії, Китаю, Індії до Південної Америки. Її основна мета – об'єднання лідерів світового фармацевтичного ринку, налагодження ділових зв'язків та зміцнення відносин. Щороку CPhI відвідують понад 100 000 представників фармацевтичної галузі. 

Для участі у виставці CРhI компанія повинна відповідати стандартам міжнародного рівня. Наразі продукція  «Фармак» експортується більш як у 40 країн ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу та Азії. У 2021 році кожна третя упаковка препаратів компанії йшла на іноземні ринки. Варто зазначити, що підприємство має не лише національний сертифікат GMP (Good Manufacturing Practice), а й сертифікацію європейських регуляторних органів, що дає змогу компанії нарощувати експортний потенціал й реалізовувати продукцію на ринках з особливо жорсткими вимогами до якості та безпечності лікарських засобів. 

Учасники виставки відзначили, що, всупереч важкому пандемічному періоду, зустрічі пройшли продуктивно, і компанії-учасниці отримали змогу зміцнити зв'язки з міжнародними партнерами та постачальниками у стратегічно важливих напрямах. 

«Для всієї фармацевтичної спільноти CPhI – значуща подія, яка дає змогу не лише розширити бізнес-зв’язки, а й обмінятися досвідом з іноземними колегами. Я пишаюся нашою командою, яка гідно представила компанію «Фармак» та український ринок фармацевтики. Сподіваюсь, що до участі у CPhI 2022, яка відбудеться у Франкфурті, ми зможемо реалізувати всі наші амбітні плани, щоб і надалі зміцнювати позиції на міжнародній арені», зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор компанії «Фармак».

Загалом під час проведення CРhI було представлено понад 2000 експонатів та прийнято 40 000 відвідувачів.

Читайте також

Кредитний портфель «Укргазбанку» у 2021 році зріс на 7 млрд грн

вт, 01/25/2022 - 08:49
За минулий рік кредитний портфель «Укргазбанку» зріс на 7 млрд грн, що в тому числі сприяло покращенню показника чистої процентної маржі до рівня 4,6% (2,5% – за результатами 2020 року).

Портрет українського інвестора: хто купує акції міжнародних компаній у цифровому банку Sense SuperApp

пн, 01/24/2022 - 14:47
Аналітики Альфа-Банку Україна склали портрет українського інвестора. Основа – дані клієнтів, які купують та продають акції міжнародних компаній у Sense SuperApp.

Як відрізнити контрафактний амортизатор від фірмової запчастини

вт, 01/18/2022 - 10:30
Купуючи амортизатор великого бренду, водій ризикує натрапити на підробку. Вона прослужить менше фірмового виробу, а також не забезпечує належного рівня комфорту та безпеки. Фахівці Автопро відзначають, що водієві не треба бути експертом в автомобільній справі для того, щоб підібрати фірмові амортизатори.

ТОП-10 сайтів з пошуку роботи у Чехії

вт, 01/04/2022 - 13:42
Українські заробітчани зарекомендували себе як старанні відповідальні працівники, тому наших співвітчизників чекають роботодавці з європейських країн. Для працевлаштування люди часто обирають Чехію. Зарплати тут вищі, ніж у Польщі, країна розташована близько до дому, немає значної різниці у культурах та менталітеті. Чехія не в змозі самостійно забезпечити кількість необхідного персоналу, тому іноземним громадянам пропонують влаштуватися на роботу за спеціальністю, отриманою в Україні чи займати тимчасові вакансії. Та де шукати роботу?

"Різдвяні історії Києва" - місце де переймаєшся духом свята

пт, 12/24/2021 - 09:10
23 грудня 2021 рік МВЦ "Музей Києва" спільно з меценатом Ігорем Ліскі відкрили виставковий проєкт "Різдвяні історії Києва".

ЖК Creator City: житло бізнес-класу без компромісів

чт, 12/16/2021 - 10:33
Попри те, що в Україні немає офіційно затвердженої класифікації новобудов, за роки свого розвитку ринок нерухомості дійшов розділення на чотири основні сегменти.