Перейти к основному содержанию

Як виростити управлінця всередині компанії: досвід холдингу TECHIIA

вс, 12/19/2021 - 12:55

TECHIIA — міжнародний холдинг з українським корінням. У його складі більше 10 бізнес-проєктів і понад 1 тис. співробітників. До бізнес-портфеля компанії входять IT-продукти та сервіс, кіберспорт, створення мерчендайзу та безпілотників.

Щороку холдинг зростає на кілька нових проєктів, які потребують компетентних управлінців. Щоб подолати їхній дефі-цит, HR-команда холдингу розробила програму навчання співробітників TECHIIA Success.

Відбір

Потенційних учасників HR-команда шукала всередині усіх проєктів холдингу. CEO компаній пропонували кандидатів, зважаючи на:

• результативність за системою оцінки продуктивності та оцінкою від керівника;

• лояльність, яка ґрунтується на періоді роботи в компанії, зацікавленні своєю справою та довірі керівництва;

• нявність у досвіді реалізова-ного проєкту на стику різних команд і компетенцій холдингу.

Навчання

“На момент старту програми нам були потрібні універсальні управлінці, тобто проджект-менеджери високого рівня, — розповідає Тетяна Волошина, HR Business Partner холдингу TECHIIA. — Ми вирішили дати їм знання, достатні для базового управління компанією”.

Навчання складалося з двох блоків:

1) Внутрішні процеси, інструменти та практичні кейси від топів TECHIIA.

Під час 12 щотижневих зустрічей учасники вивчили нюанси ведення бізнес-проєкту та взаємодії між компаніями холдингу: HR, маркетинг, оподаткування та відносини з регуляторами, правові основи, побудова бренду, комунікації. За кожним з учасників закріпили ментора з С-рівня та члена ради директорів.

2) Ключові навички керівника.

Учасники пройшли чотири зовнішніх тренінги від кращих тренерів ринку: управління проєктами, лідерство, ефективна комунікація, організаційний дизайн.

Результати

Навчальна програма тривала пів року та зайняла 67 годин чистого часу плюс самостійна робота. Сім людей пройшли програму повністю. Протягом кількох місяців четверо з них отримали провідні керівні посади або підвищення, інші перебудовують процеси на своїх позиціях.

TECHIIA Success допомогла:

• звернути увагу на людей, які потенційно можуть очолити напрями або навіть компанії;

• підвищити лояльність до компанії учасників та інших співробітників, які побачили більше перспектив;

• систематизувати базу знань для наступних програм;

• оцінити та розвинути досвід менторства у топів холдингу.

“Пілотне навчання підготувало “універсальних офіцерів”. А в наступній ітерації ми будуватимемо команду керівників під конкретний бізнес, — пояснює Тетяна Волошина. — Окрім базових знань, учасники отримають фокусоване галузеве навчання. На виході співробітник зробить захист реального бізнес-плану, за яким і почне працювати”.

5 порад від TECHIIA Success 1.0

1. Пропишіть чіткий профіль майбутнього CEO й терміни старту в новій позиції.

2. Підготуйте “кадровий резерв на кадровий резерв”. Керівники компаній можуть рекомендувати багатьох людей, але не для всіх мають заміну.

3. Після відбору дізнайтеся, чи бажає кандидат зростати до посади CEO або йому цікавіше розвиватися вглиб професії — і дайте свободу вийти з навчання без ризиків для репутації.

4. Складіть програму, виходячи з досвіду та навичок учасників. За необхідності поділіть їх на підгрупи.

5. Налагодьте взаємодію між учасниками й менторами, щоб перші вільно зверталися до других.

Читайте також

До чого має бути готовий HR-фахівець сьогодні, щоб не програти завтра

ср, 12/22/2021 - 11:09
Нові терміни, нові форми — все це підкреслює, що світ назавжди став іншим. Отже, що вже зараз ми маємо змінити чи впровадити в напрямку управління людьми, щоб відповідати новому світу та впоратись з викликами? Що HR-фахівцям треба розвивати в собі та в компаніях?

Співробітник має відчувати себе важливою ланкою командної роботи, — Ірина Карасьова

вт, 12/21/2021 - 12:30
Ірина Карасьова, HR-директорка компанії SAT

Нашими пріоритетами залишаються безпека та добробут людей, — Анна Добринець

вт, 12/21/2021 - 11:30
Анна Добринець, People&Culture директор “Імперіал Тобакко” в Україні

Людина проти штучного інтелекту, або Які функції HR не здатні замінити машини

вт, 12/21/2021 - 10:10
Довіра до інноваційних рішень з боку людства росте із року в рік. А з “накриттям” локдауну і вимушеним переходом в онлайн — й поготів.

Шлях подолають гнучкі: як компаніям “облаштувати” власне місце у новому job-світі?

пн, 12/20/2021 - 12:15
Гнучкий графік, гібридний формат, часткова зайнятість, проєктна робота… Компаніям, які прагнуть залучити та утримати кращих з кращих співробітників, варто навчитись швидко жонглювати різноманітними формами зайнятості залежно від потреб персоналу.

Як виростити управлінця всередині компанії: досвід холдингу TECHIIA

вс, 12/19/2021 - 12:55
TECHIIA — міжнародний холдинг з українським корінням. У його складі більше 10 бізнес-проєктів і понад 1 тис. співробітників. До бізнес-портфеля компанії входять IT-продукти та сервіс, кіберспорт, створення мерчендайзу та безпілотників.