Перейти к основному содержанию

"Перший Діловий телеканал" оновив сайт

чт, 08/06/2020 - 16:38

Новий дизайн дозволить використовувати мобільні пристрої і мати доступ практично до всіх функцій в будь-якій точці світу.

З 1 серпня 2020 року редакція "Першого Ділового телеканалу" зробила редизайн сайту, повідомляє компанія.

Для читача сайт вийшов новим, але в той же час з впізнаваними корпоративними кольорами і загальною структурою, повідомляє "Перший Діловий".

Як зазначили самі співробітники редакції, все для того, щоб читачам сайту телеканалу було зручніше читати найсвіжіші та актуальні новини, а також якісну аналітику.

Адже сам сайт з самого початку не був новинним, а робив акцент на  подачі ділових і економічних новин, які були б корисні в першу чергу діловим людям і бізнесменам.

Новий дизайн адаптивний, що дозволить читачам активно і в повну силу використовувати свої мобільні пристрої і мати доступ практично до всіх функцій в будь-якій точці світу.

В процесі редизайну враховувався досвід лідерів ринку ЗМІ, побажання читачів, результати опитувань, досліджень фокус-груп та тестувань.

Зміни вводилися поетапно, щоб не порушувати роботи системи і не втрачати свого читача, який звик починати ранок з ділових новин.

Читайте також

На ринку інвестицій доступні акції Групи «ТАС»

пн, 09/28/2020 - 16:11
Коли ситуація на ринку ОВДП демонструє негативну динаміку, а відсотки за вкладами стрімко знижуються – інвестори шукають нові можливості для інвестування з привабливою доходністю.

Ініціатива Nestlé Professional «Завжди відкриті для вас» крокує далі: долучається компанія Visa

пн, 09/28/2020 - 16:05
Пів тонни кави, 4,5 тонни соусів, майже 500 закладів – такими є результати ініціативи Nestlé Professional «Завжди відкриті для вас». До ініціативи долучається компанія Visa, щоб дати змогу малому бізнесу під’єднати новий сервіс з отримання безконтактних платежів.

Інновації Corteva Agriscience — ключ до сталого розвитку і продовольчої безпеки

пн, 09/28/2020 - 09:24
Старший віце-президент Corteva Agriscience із зовнішніх зв'язків і директор зі сталого розвитку Енн Алонзо виступила з промовою на Міжнародному саміті з питань сільського господарства і продовольства видання POLITICO

Спільнота гостинності України почала онлайн-опитування щодо стратегії розвитку туризму 2030

ср, 09/23/2020 - 11:04
Вносити свої пропозиції запрошують представників підприємств сфери туризму, профільних громадських об’єднань, експертів і фахівців в галузі гостинності та туризму України

Xiaomi, Mastercard та Алло презентують в Україні фітнес-браслет Mi Smart Band 4 NFC з функцією безконтактної оплати

ср, 09/23/2020 - 10:18
Україна стала однією з перших країн світу, де цей девайс з'явиться в продажу

Укргазбанк профінансував закупівлю нових тролейбусів для жителів Бахмута

пн, 09/21/2020 - 18:36
На передачу у лізинг трьох тролейбусів ДНІПРО-Т203 місту банк надав 13,2 млн грн.