Cтолична влада цілеспрямовано знищує малий та середній бізнес

Cтолична влада цілеспрямовано знищує малий та середній бізнес
562

Мерія зацікавлена у створенні монополії наближених до керівництва осіб

Основна проблема розвитку малого та середнього бізнесу в тому, що співробітники Київської адміністрації виганяють людей з їхніх робочих місць, позбавляють підприємців можливості заробляти та працювати у такий складний для країни час. За підрахунками, київська міська влада за 2015 рік втратила щонайменше 500 млн грн. надходження коштів до бюджету за рахунок знищення малих та середніх підприємств, які сплачували ці податки.

Серед державних установ, що перешкоджають розвитку малого та середнього бізнесу – Департамент благоустрою міста Києва, який займається незаконними нічними демонтажами тимчасових споруд та забирає у людей фактично останній заробіток.

Сьогодні знову у Києві розгорталися епічні події. Київська міська влада продовжила нищити споруди, що належать юридичним особам, прикриваючись отриманим розпорядженням, що, зрозуміло, суперечить правовим нормам, оскільки є прямим порушенням закону.

3.jpg

Компанії сумлінно виконують взяті на себе зобов’язання по благоустрою нежитлових приміщень (у т.ч. пішохідних переходів), за це очікують на плідну співпрацю і можливість спокійно вести свій бізнес. Проте, Київська міська влада, вирішила інакше: залучаючи компанії до  проектів, вони відверто використовують їхні ресурси, а потім, прикриваюсь «своїм» законом і силою міліції, знищують майно компаній. Виникає питання, хто стоїть за такою схемою, користуючись наближеним до влади статусом?

Департамент благоустрою міста Києва не інакше як намагається незаконним методом, застосовуючи силу, вилучити майно, що на законних підставах є у власності юридичної особи, залучаючи до цього органи міліції, аргументуючи свої протиправні дії, отриманим розпорядженням, при цьому, заперечуючи той факт, що пішохідний перехід є об’єктом нежитлових приміщень (відповідно до п.п. 14.1.129 Прим. 1 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями об’єкти нежитлової нерухомості – будівлі, приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду)*.

Питання залишається відкритим, і з приводу надання гарантій інвестиційним компаніям, і з приводу захисту прав юридичних осіб. Попри наявність дозвільних документів, відсутність порушень, Департамент продовжив демонтувати наявні конструкції, вчиняючи тим самим грубе порушення юридичних прав.

1.jpg

Сьогодні столичною владою здійснюється ціленаправлена політика на знищення малого та середнього бізнесу. Для того, щоб це виправити необхідно змінити ставлення київських чиновників до людей, які, власне, і найняли їх на роботу.

Закликаємо усіх небайдужих зупинити свавілля київської влади, яка рано чи пізно призведе до повного руйнування малого і середнього бізнесу, задля створення монополії наближених до керівництва осіб.

Последние новости: