Нідерланди втрутилися в будівництво моста Путіна

Нідерланди втрутилися в будівництво моста Путіна
4522

Нідерландські компанії чекає перевірка, чи не порушили вони введені ЄС санкції

У Нідерландах розгорається скандал пов'язаний з будівництвом російськими окупантами Керченського моста. Дві місцеві компанії підозрюють в тому, що вони незаконно беруть участь в проекті РФ.

Про це повідомила міністр зовнішньої торгівлі і розвитку Нідерландів Ліліане Плаумен, передає «Крим.Реаліі». Вона сказала, що влада країни не визнає російську анексію Криму і заборона на ведення бізнесу на півострові.

У зв'язку з підозрами про порушення законодавства планується перевірити дві нідерландські компанії на правомірність участі в будівництві Керченського моста.

Зазначається, що фірма Dematec Equipment зібрала одну з машин для росіян. Компанія Bijlard Hydrauliek передала "найважливішу частину" для вказаної техніки.

Директор Dematec Equipment Ван ден Хевел заявив, що його підприємство не порушило введені Євросоюзом санкції. Будівництво, за його словами, ведеться на території РФ.

Керівник компанії Марсел Бейлард розповів, що замовник не повідомив, що комплектуючі використовуватимуть для будівництва моста в анексований Крим.

ДжерелоПоследние новости: