Ірина Луценко зробила пластику обличчя

Ірина Луценко зробила пластику обличчя
6511

Народні депутати у перший день роботи Ради прийшли на роботу відпочилі, засмаглі і у відмінному настрої, пише "Страна". Здивувала своїм зовнішнім виглядом народний депутат Ірина Луценко. Дружина генерального прокурора з'явилася у сесійній залі у яскраво-жовтому платті і з новою зачіскою. Нардеп від БПП помітно схудла. У кулуарах подейкують, що, можливо, 51-річна Ірина Луценко зробила пластику обличчя.

1.jpg

Представниця "Народного фронту" в парламенті Тетяна Донець прийшла в Раду в вишиванці. Як виявилося, це плаття від українського дизайнера Юлії Магдич. Коштує таке 37 152 гривень і зараз є в наявності.

3.jpg

У сукні-пальто від Магдич з'явилася в Раду інша депутат - Марія Іонова з БПП. Модель сукні-пальто нардепа Іонової з лімітованій серії називається "Опіум" і коштує $3050 або 78 995 грн за курсом НБУ на 05.09.2017 р. Виконано з 100% вовни. Читайте також Уже не школярки: топ-5 найбезглуздіших вбрань випускниць (відео) Для своїх колекцій Юлія Магдич використовує мотиви орнаментів Київської Русі, зображення слов'янських богів, а також традиційну вишивку, дещо трансформуючи її.

4.jpg


У невластивому для себе вбранні прийшла в парламент нардеп Вікторія Войціцька. Завжди скромна депутат вибрала червону сукню з глибоким декольте.


Джерело Последние новости: