Будівельний скандал: тітушки монтують паркан просто під вікнами (ВІДЕО)

Будівельний скандал: тітушки монтують паркан просто під вікнами (ВІДЕО)
3432
 

На проспекті Алішера Навої, 57 розгорнувся черговий будівельний скандал – вранці 10 січня невідомі намагалися встановити будпаркан просто на зеленій зоні під вікнами житлових будинків.

Про це "Українській правді. Київ" повідомила мешканка Ольга.

"Зараз встановлюють паркан для сумнівної забудови, люди всі святкові дні чергували вночі, бо 30 грудня вночі почали спилювати дерева. Це сквер під вікнами будинків, бандитський метод", - розповіла Ольга. 

Лариса Герасименко у facebook відзначила, що паркан встановлюють за допомогою ті тушок, а будинок, у якому вона мешкає, вже має тріщини і не витримає будівництва по сусідству.

"Тітушки прямо зараз намагаються встановити паркан на прибудинковій території – під вікнами людей хочуть розпочати будівництво торгового центру", - написав у facebook Ігор Громов.

10 січня мешканці не дали встановити паркан. Але відзначають, що тітушки іти не збираються.

За даними Київської адміністрації, ділянка площею 25,6 сотки по вулиці Алішера Навої, 55 на праві оренди належить ТОВ "Центробудсервіс".

Цьому товариству виділили землю у 2007 році під будівництво житлово-офісного комплексу.  У 2015 році оренду поновили. 

"Українська правда. Київ" звернулась по коментарі до секретаря Київради Володимира Прокопіва та до КО "Киїзеленбуд", чи проводили вони обстеження дерев і чи сплачував забудовник відновну вартість.