Матері та жінки полонених приїхали підтримати блокаду на Донбасі (відео)

Матері та жінки полонених приїхали підтримати блокаду на Донбасі (відео)
29897

Хлопцям вдячні родичі бранців привезли їжу та теплі обійми.

Дружини й матері військовополонених підтримали учасників блокади торгівельних шляхів із окупованою частиною Донбасу. Жінки приїхали до Торецька, де активісти заблокували залізничне сполучення з Горлівкою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Розуміння рідних бранців знайшла вимога зупинити торгівлю до повернення з полону всіх українців. "Ми вважаємо, якщо за вугілля можна домовитися, чому неможна домовиться за життя наших хлопців? Життя людей повинно бути в пріоритеті в будь-якого політика, в будь-якого президента", - пояснює дружина полоненого Наталя Герасименко.

Мету акції розуміють і залізничники, з якими в активістів конфліктів немає. Куратор батальйону "Кривбас" дивується, що влада може вимагати в Європи та США підтримувати санкції проти агресора, тоді як сама в цей час інтенсивно торгує з окупантами. "Як у нас немає війни", - каже Микола Колесник.

Активістам жінки-матері полонених привезли продукти, зокрема власноруч зроблені голубці. Учасники блокади подарунки приймають, хоча й запевняють, що їжі в них удосталь. "Зараз телефонують – уже відмовляємося, просимо відправляти десь на гуманітарну", - розповів Андрій Новохатько.