Рубан у полоні "ДНР": зявився відеодоказ

Рубан у полоні "ДНР": зявився відеодоказ
19309

За інформацією блогера, Рубан потрапив у полон проросійських терористів у травні 2014-го року, якраз під час заворушень у Донецьку. Увага! На відео присутня ненормативна лексика!


Український блогер Андрій Дзиндзя оприлюднив у Мережі відео, як чинний керівник Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимир Рубан був у полоні бойовиків самопроголошеної «Донецької народної республіки».

За інформацією блогера, Рубан потрапив у полон проросійських терористів у травні 2014-го року, якраз під час заворушень у Донецьку. Дзиндзя заявив, що Рубан у той момент відпочивав в одному з донецьких кафе. Бойовики його схопили. На відео видно, як людину схожу на Володимира Рубана, допитують у якомусь приміщенні. Невідомі у балаклавах погрожують схопленим українцям, щось випитують у них. Рубан пояснює представникам незаконним збройним формуванням, що він офіцер.

Дзиндзя відзначив, що це відео є унікальним, оскільки воно не з’являлося ні на українському телебаченні, сам Рубан його теж не оприлюднював.